Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi van akkor, ha a macskakiáll...

Mi van akkor, ha a macskakiállításom kihívnak, de a macskám épp akkor kakil?

Figyelt kérdés
Nem megyek kiállításra, csak nézőnek, de elkezdtem ezen gondolkodni, és nem tudom. Ki kell belőle nyomni gyorsan, vagy megvárni? De ha megvárom kieshetek. Vigyem oda úgy, hogy lóg belőle egy fél adag kaki?A válaszokat előre is köszönöm! És légyszíves normális válaszokat, nem viccként írtam ki.

2017. febr. 5. 12:01
 1/7 anonim válasza:
19%
Vidd ki a macskád kakilás közben. A zsűri a széklet alapján meg tudja állapítani hogy rendes táplálékot kap-e, és hogy mennyire egészséges. Csak arra figyelj hogy a macska ne érezze magát feszéjezve a zsűri előtt, mert ha így történne lehet hogy idegességében az arcába szarik.
2017. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Látod, azoknak a hülyéknek, akik viszik kiállításra a macskájukat, ez eszükbe sem jutott vagy hülye módon gyorsan elvetették ezt a kérdést és nem írták ki itt a gyakorin.
2017. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért tudnák ezzel a kérdéssel nekik is segíteni ebben a témában
2017. febr. 5. 12:51
 4/7 Trevor. válasza:
*tudnék
2017. febr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
12 óra munka után te sem lennék ilyen okos magyarból xdd szóval köszönöm a kijavítást, de nem nagyon érdekel :/
2017. febr. 5. 14:58
 6/7 A kérdező kommentje:
lennél* bocsi
2017. febr. 5. 14:58
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelzi a gazdi, hogy épp kulázik a macska, azt vagy megvárják, vagy szólítják a következőt, s majd utána hívják a kis szarost.
2017. febr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!