Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek meddig lesz ilyen...

Szerintetek meddig lesz ilyen játékos a cicám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)) kb. 2 hónapos korában kaptam meg a most már 8 hónap körüli cicusom. Hihrtetlen játékos cica, nagyon sokat játszik,ezzel semmi baj nincsen,csak a család összes tagja szép karmolásokkal küzd :D. Az elmúlt hónapban ivartalanították, azt hittük,hogy nyugisabb lesz,(mert azt mondják,hogy az ivartanaított cicusok már nem lesznk olyanok) de nem, totál olyan,mint amilyen volt :D A ti cicátok megnyugodott? Sokszor rászólunk,hogy ne karmolásszon mindig minket,de hát mondhatunk neki bármit :s. Szeretem,hogy ilyen kis virgonc, de majd le fog nyugodni hamarosan szerintetek? A körmével mit tegyünk? Az állatorvos vállal ilyesmit? Én nem merem,mert félek,hogy felsérten valamijét.

Bocsánat a terjedelemért,köszönöm a válaszokat! :)



2017. febr. 5. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit akarsz a körmével?
2017. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

JAA az a mondat elég hiányos lett :D levágni egy picit

Láttam már pár videót erről,de én nem merek ilyet

2017. febr. 5. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Macskaja valogatja hogy meddig jatekos. 8 honaposan azert meg kolyok, szertibtem 1-1,5 eves kora alatt nem nagyon nyugszik le. Vegyel neki cica jatekot, ne a kezedet nezze predanak. De a kormet le lehet vagni otthon is. Ha mem mered, az allatorvos biztos segit megmutatni hogyan kell.
2017. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én cicám még 3 évesen sem nőtt fel teljesen.Próbáljátok meg,h mikor karmol picit rácsaptok a mancsára vagy megnyomjátok a körménél,épp,h csak jelzés képpen.
2017. febr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is dettó ilyen. 8 hónapos, már ivartalanított két hónapja, de még mindig úgy szaladgál, mint egy idióta. Rendesen futtatjuk esténként különben sosem fárad el. :D Én mondjuk vágom a karmait, állatorvos megmutatta hogy kell. De csak akkor szabad, ha nem megy ki, mert kint ezzel védekezik. Enyém teljesen benti, így nincs rá szüksége, de kinti macskának nem szabad vágni a körmét.


Ismerőseim szerint örökké játékosok maradnak, csak nem játszanak ilyen sokat.

2017. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!