Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudhatom hogy tüzel a...

Honnan tudhatom hogy tüzel a cicám? Ki hogy veszi észre? Benti cica, csak még fiatal.

Figyelt kérdés
2017. febr. 6. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem lehet nem észrevenni. Torz hangon nyivákol és hason fekve emelgeti a fenekét. Készülj fel, mert az a pár nap kemény lesz neked és a szomszédoknak is.
2017. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Első voltam.

2017. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ahogy az 1.válaszoló írta.

Én ajánlom az ivartalanítást, kivéve ha később szeretnéd pároztatni. Viszont ha nem akkor érdemes ivartalanítás, mivel később rákos lehet.

Kan (fiú) vagy nőstény (lány) cica?

2017. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyémek fetrengtek a földön és közben elképesztően fura hangokat adtak. Volt, amikor halványpiros váladék is jött belőlük...

(De szerencsére már mind ivartalanítottak, úgyhogy mindez már a múlté.)

2017. febr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"22:21"


kérdésből ítélve nem tenyésztő, tehát miért is kéne szaporítani? Neki is jobb ha ivartalanítják.

2017. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Képzeld nem csak a tenyésztők pároztathatnak állatokat.
2017. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Képzeld tudom, topik miatt macskákra értettem, nem haszonállatra.


Sajnos bárki pároztathat bármit.

2017. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos így van. De nem tudhatjuk, hogy a kérdező mit szeretne, ezért kérdeztem, hogy szeretné-e ivartalanítani a macskáját, amit erősen ajánlok mindenkinek.
2017. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!