Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macska felsőbbrendű lény?

A macska felsőbbrendű lény?

Figyelt kérdés
Ti nem érzitek úgy, hogy a macska lenézi az embert? :D mostkomolyan. :)
2010. máj. 7. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
esküszöm néha én is így érzem:D
2010. máj. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
IGEN! A kutya embernek hiszi magát, a macska istennek!
2010. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én még sose éreztem hogy alacsonyab rendő lennék mint a macskám :D
2010. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
jajistenem! deörülök, hogy nem csak engem néznek le. köszi hogy irtatok!:)
2010. máj. 7. 20:28
 5/10 A kérdező kommentje:
XDXD. énsem úgy értettem, hoogy TE alacsonyabb rendűnek érzed-e magad a macskádnál:D:D XD
2010. máj. 7. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskánk olyan megvetéssel néz az emberre...Főleg, ha épp a tévé tetején ül, de jellemző rá, hogy leül a monitor elé és ott tisztálkodik. Ha meg rászólok, félszemmel el küld a pcsába.
2010. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el Kipling meséjét a magányosan sétáló macskáról (azt hiszem ez a címe) Nagyon érdekes.:)
2010. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen van egy vicc is a macskák és a kutyák közötti gondolkodásbeli különbségről:


A kutya így látja a gazdáját:

"Jajj, az én drága gazdám, mindig kedveskedik, magához hív, enni ad, biztos valami Istenség lehet..."


a macska így látja:

"Jajj, az én gazdám kedveskedik, simogat, kényeztet, enni ad, biztos én egy Istenség lehetek!"



Különben igaz ez rájuk, mert ha olyanja van, hiába szólsz neki, le sem sz*rja a fejedet:D

2010. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
elolvastam a mesét, tényleg nagyon érdekes...:)
2010. máj. 7. 22:50
 10/10 anonim ***** válasza:

Egy darabig én is így éreztem, mintha le sem sz*rna, csak adjon valaki neki enni, és aludhasson az ágyamban. Ez különösen fájt, mert amikor elhoztam az anyjától, maréknyi kismacska volt, gyakorlatilag én vagyok az anyja...és mégis. Aztán el kellett utaznom pár napra, és egy barátnőmre, az anyacica gazdijára bíztam, ellátva szigorú utasításokkal. Hazaérve érte mentem, és nagyon lesoványododt macskát találtam. A barátnőm azt mondta, nem evett egy falatot sem, csak egész nap a szekrény tetején kuporgott szegénykém.

Ha szkeptikus akarnék lenni, most mondhatnám, hogy a helyváltozás viselte meg, de én emocionális fajta vagyok, és azt mondom, lám, mégis szeret engem a macska, és hiányoztam neki!!! :)

2010. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!