Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerül komplett...

Mennyibe kerül komplett oltani egy 1éves nőstény macskát s ivartalanítani?

Figyelt kérdés

Itt minden kötelező oltásra gondolok, akár bármi Pluszra az állatvédelme miatt: pl féreghajtás..


Kérem az X megnevezett oltást árral feltüntetni, illetve az ivartalanítást

Egy kb képet szeretnék látni.



2017. febr. 10. 02:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kötelező oltás macskáknál nincs.Be lehet oltatni kombinált oltással ami 3 súlyos betegség ellen véd,orvosa válogatja ,hogy ez mennyibe kerül,én 3500 forintot szoktam fizetni a macskáért háznál,de kutyus is oltva van egy időben.

Féreghajtót nem tudom,mert negyedévente szoktam Drontalt adni neki aminek az ára kb.600/db és 1,5 darab kell neki egy alkalommal.

Ivartalanítás is változó orvosa válogatja.Enyém kandúr és 3500 forintba került,a lány macska drágább én tippem olyan 8-15 ezres sávba tenném.Érdeklődni kell .

2017. febr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Alap kombinált kb 4000ft. Ha leukozis ellen is védenéd. Akkor drágább 6500ft. Amit két hétre rá ismételni kell. Fip elleni kb 7000 ft. Veszettség elleni kb 3000 ft. Féreghajtó negyed évente kb 500 ft. Egyik oltás sem kötelező.
2017. febr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jaj az ivartalanítást kifelejtettem. Kandur kb 5000ft. Nőstény 10-15 ezer közt.
2017. febr. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapesten, kombinált oltás veszettség ellen együtt 6000Ft volt (kétszer), féreghajtó és bolhairtó spot on 3000Ft (ez drága de neki csak ez volt jó), ivartalanítás 13ezer, kóbor volt így teszeltem fiv-felvre, 3500, és legelőször kapott egy adag vitamint, az asszem 500Ft volt. Kb ennyi. Másra nem emlékszem.
2017. febr. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2017. febr. 10. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!