Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek kinél maradjon a...

Szerintetek kinél maradjon a háziállat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos 2 év után úgy döntöttünk a párommal, hogy jobb lesz ha külön utakon folytatjuk. Rengeteg volt a veszekedés meg undorítóan beszéltünk már egymással, na de nem is ez a lényeg. Nem laktunk együtt, viszont náluk van egy cicám amit az anyukájától kaptam. Nagyon nagyon szereti mindenki viszont én haza sem hozhatom maximum ki anyukámhoz ahol kinti macska lenne. Ha meg nem hozom el a cicát akkor meg nagyon hiányozna mert többé nem láthatom. Ti hogy oldanátok meg? Elhoznátok a macskát is? Az én macskám szóval nem közös meg ilyenek. De a barátom is imádja...


2017. febr. 12. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Ha a tiéd a cica akkor nekem egyértelmű lenne hogy viszem magammal, valahogy megoldanám. Ha eddig benti volt, veszélyes lenne neki kint, nincs hozzászokva a kinti világhoz.
2017. febr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Figyelembe véve, hogy ott szereti mindenki, nálatok viszont mivel nincs szokva a kinti léthez, valószínűleg hamarosan komoly baja esne... ez az az eset, amikor a szeretet és az önzés találkozik. Nem is kérdés, ha szereted azt a macskát, akkor mondj le róla. Esetleg beszéld meg párod anyukájával -ha már tőle kaptad- hogy hadd maradjon ott addig, amíg nálad is benti lehet.
2017. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
hagyd a barátodnál, egy szobacicának nagy visszaesés lenne a kert. nem biztos, hogy jól érezné magát. mondj le a cicáról az érdekében
2017. febr. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ugyanerre gondoltam én is. Felnevetem a cicust és nagyon ragaszkodunk egymáshoz. Lehet csalódna bennem ha csak úgy otthagynám. Egy gyönyörű fajtiszta kandúr, nagyon okos és értelmes. Mivel náluk bent lehet, lehet az lesz a legjobb ha marad. Arról nem beszélve hogy anyáéknál kint lenne, páromék pedig pár utcára laknak onnan így nem elképzelhetetlen hogy hazamenne. Köszi mindenkinek aranyosak vagytok!
2017. febr. 12. 09:36
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Csak úgy vidd magaddal, ha legalább két hétig bent tudod tartani, hogy megszokjon titeket, különben meglóg élből.
2017. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják azok, akik értenek hozzá, hogy egy évnél idősebb macskát már nem szabad kiengedni, ha addig benti cica volt. Nem ismeri az autókat, a kutyákat, más macskákat, nem tud fára mászni, kerítésen átugrani. Ha a barátodnál jó helye lesz, gondoskodni fog róla, akkor inkább hagyd ott nála. Inkább éljen még sokáig nélküled, minthogy egy-két hét alatt elpusztuljon melletted.
2017. febr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel irtad hogy jo helyen van szeretik tudom hogy nagyon faj de hagyd ot a megszokott helyen, nagyon megviselne ha bizonytalan allapotba kerulne es nemcsak a szemelyek hanem a korulmenyek is valtoznanak. Jo helye lesz gondolj arra hogy az erzelmeid felaldozasaval a legjobbat tetted a cicadnak. Semmikeppen ne vidd el ugy hogy nincs biztos es hosszu tavu helyed ahol benti cica lehet.
2017. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!