Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok is az alus...

A ti cicátok is az alus szaftját eszi főleg le? És hagy ott a husiból.

Figyelt kérdés
Miért csinálják ezt?

2017. febr. 15. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyem nem foleg, hanem kizarolag :D nem tudom miert csinalja, de epp ezert nem is nagyon szoktam neki adni..
2017. febr. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És mit adsz helyette? Én még patét szoktam, annak nincs szaftja. Húst ritkán, nem akarok hússal bajlódni.
2017. febr. 15. 14:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is szárazra nyalja a husit és ott hagyja.Én is többnyire patét adok nekik,de abba is van aszpikos meg szaftos is.Azokból is van amelyiket néha megeszik.
2017. febr. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Milyen válogatós cicák vannak itt. :)

Nekem mindkettő imádta az alutasakost mindig is, pedig azokból olcsó fajtákat vettem csak. Persze, először a szósszal kezdték, aztán ha az elfogyott, akkor gyorsan bekapkodták a husikat is. Aztán tisztára nyalták a tálat. :)

A száraz tápot is nagyon szeretik, de azért nem rajonganak ennyire. Egy biztos: soha nem maradt még étel utánuk a tálban. :)

2017. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Milyen márkát vettél amit megesznek kedves utolsó válaszoló?
2017. febr. 15. 17:56
 6/10 anonim ***** válasza:

Általában Coshida, Shah, Molly.

Néha Kitekat, Friskies, Whiskas, Gourmet Gold.

Amelyik épp akciós volt.


De nekik igazából tök mindegy volt, mindet szerették. Még az olcsó kutya konzervből is mindig kértek.


Amúgy milyen fajtákkal próbálkoztál a cicádnál? Más többen is mondták, hogy a macskájuk az olcsóbb alusat szereti csak.


Egyébként a cicának minden rendben a fogaival és a szájában? Mert attól is lehet, hogy nem szívesen rágja el a húst, ha pl. fogköve van, vagy gyulladt az ínye, vagy a nyelve sebes/fekélyes.

Nálunk is előfordult, hogy a száraz tápot pl. ette szívesen, de az alutasakost annyira nem, és akkor jöttünk rá hogy nagyon rosszak a fogai, és azért. A száraz táp szemeit ugyanis rágás nélkül is könnyedén lenyeli a cica, vagy "elszopogatja", de az alutasakosban a husit muszáj rágni, mivel nagyobb és puha, és sokszor az is zavarja őket hogy ráragad a szájpadlásukra vagy beleragad a fájós fogukba.

2017. febr. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En mar nem adok neki semmilyet, neha neha vaszek neki valamilyen kis aludobozost, vagy 1-1 akutasakost, akar patet, aker szaftos, aszpikost, ugysem eszi meg, csak ugy "kedvessegbol" :)

Kizarolag szaraz tapot eszik, semmi baja a fogaval, vagy az egezsegevel, csak valigatos (kislany :D...amugy mar 5 eves)

Eleinte megette amugy, de nehany honap alatt mar mindre raunt, pedig mar mindet probaltuk, van amelyikre ra sem nez (pl whiskas), nem lett elkenyeztetve, falusi vegyes lakasban tartva, nem az elso macskam mar. Eddig egyikkel sem volt ilyen gond..

#1-es voltam

2017. febr. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem megeszi a husit is. Nem egyszerre, általában két részletben szokta, és ha nagyon megszárad a hús, azt otthagyja. Mindenféle márkát megeszik, eddig egyedül a Félixre fintorgott rá, de amúgy drágábbakat kap.


Konzervet nem eszik, abból viszont semmilyen márkát. Azt kompletten dobhattam ki, akármilyen márkás fajta is volt.

2017. febr. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jók a fogai rágja a szárazat, alusból friskies, select gold, whiskas, kitekat, prevital, miamor kb ezeket próbáltam.
2017. febr. 16. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is válogat..szárazból mindent megeszik, alusbôl csak gravy-set, s ha nem teljesen friss, otthagyja...3 éves kisasszony.
2017. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!