Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vezetnétek be, ha...

Hogyan vezetnétek be, ha egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem/szeretjük a cicákat. Szívesen tartanánk is, szigorúan csak egyet, viszont nem a sajátunk a lakás. A tulaj régi ismerős, és úgy tudom, nekik is van, de mégis, az engedélye nélkül semmiképpen nem akarok ilyesmit. Nem tudom, hogy hogyan közelítsem meg a kérdést, nyilván nem fogok könyörögni, tiszteletben tartom a nemleges választ is, de tudni kell rólam, hogy elég nehezen szoktam bármit is kérni, főleg úgymond szívességet.

2017. febr. 15. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mást nem tehetsz minthogy szépen megkérdezed tőle, hogy tarthatnál e cicát? Hozzá téve, hogy megérted, ha nem. Nem fogja leharapni a fejed. Ha neki is van akkor tudja mivel jár.
2017. febr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Nekünk is van két lakónk egy kedves házaspár, épp valamelyik nap beszéltünk arról, hogy mi lenne, ha cicát szeretnének? Még nem mondták, de sose tudni, mi engednénk, de két fotelt elvinnénk. Tehát azt nekik kéne beszerezni. Ennyi. Szerintem nállatok is valami hasonló lenne a válasz.
2017. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Én is albérletben lakom és szintén nagyon szeretem a cicákat. Viszont a tulaj már az elején mondta, hogy állattartást nem enged. Ennek ellenére gondolkodtam rajta, hogy megkérdezem, de aztán letettem róla, mert átgondoltam, hogy nagyon sokat dolgozunk a barátommal, főként nyáron reggeltől estig nem vagyunk itthon, és biztos, hogy folyton az lett volna bennem, hogy vajon minden rendben van-e, nem tesz-e tönkre semmit a cica, végülis a lakás nem az enyém.

Úgyhogy próbálok türelmes lenni, míg nem lesz saját lakásom :)

Ettől függetlenül szerintem csak kérdezz rá egyszerűen, egy próbát megér, legfeljebb azt mondja hogy nem.

2017. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Mi annó simán megkérdeztük, lehet-e kutyánk. Neki is volt, mi is szerettünk volna. Ha nem engedi, később szerzünk be. De engedte. Pitbullunk lett. Még 1 évig voltunk ott, mindig jól megdögönyözte a tulaj, amikor jött.

AMit tönkre tett, kiköltözéskor pótoltuk/javítottuk, így nem is volt semmi kár. Pozitívan váltunk el egymástól.

2017. febr. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Simán kérdezz rá,hogy engedne -e állatot tartani a lakásban.

Nyilván ha rongál valamit,akkor ti feleltek érte. De egyébként a cicák nem zavarnak sok vizet, a többi lakót sem igen zavarná(főleg ha ivartalanított,akkor biztosan nem fog éjszakánként bagzani)

2017. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
"Szia Géza! Csak azért hívlak, hogy mit szólnál ahhoz, ha lenne egy macskánk? Rendben, köszi, további szép napot!"
2017. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%

"De egyébként a cicák nem zavarnak sok vizet,"

Hát, ja. Vizet valóban nem sokat zavarnak, de a körmük élesítésére megtalálják a legalkalmatlanabb bútordarabot. :-))

2017. febr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Ki pontozgat itt le mindenkit? Irják le a véleményüket is, ha valami nem tettszik. Igazam van vagy igazam van?!
2017. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!