Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bicolor vagy lynx mintázatú...

Bicolor vagy lynx mintázatú ragdollt szeretnék venni a párommal és úgy tudom a Diamond Dollsnál márciusban várható a következő alom, szerintetek érdemes érdeklődnöm náluk, hogy milyen mintázatú kiscicáik lesznek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem értek ahhoz, hogy lehet-e a vemhesség alatt következtetni a kicsik mintázatára és butaságot nem szeretnék kérdezni.

#ragdoll #ragdoll mintázat
2017. febr. 15. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vemhesség alatt nem lehet következtetni maximum tippelni. Ha a legszebb cicust elakarod vinni érdeklődj :)
2017. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem tőlük van egy gyönyörű seal mitted kislány ragdollom. Megéri már most érdeklődni, mert a szülők alapján nagyjából tudnak következtetni arra hogy milyen mintázatú kicsik lehetnek. Illetve várólistán rendszer alapján működnek, szóval jobb ha minél hamarabb felkeresed őket. Betti nagyon aranyos, minden kérdésedre szívesen fog válaszolni! Véleményem szerint ők az egyig legjobb hazai ragdoll kennel, igazi kis szeretetgombócaik vannak! Ha bármilyen kérdésed van velük kapcsolatban nyugodtan írhatsz nekem :)
2017. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintetek telefonon vagy inkább e-mailben keressem őket? :)
2017. febr. 15. 19:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Én először inkább e-mailben vettem fel velük a kapcsolatot, akkor még csak érdeklődtem, majd mikor elhatároztuk hogy kifizetjük a foglalót egy kicsiért akkor telefonon is felhívtam őket egyeztetni. Tényleg csak ajánlani tudom őket, nagyon megéri tőlük venni cicust :)
2017. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze, érdeklődj nyugodtan. A tenyésztő tudja, hogy milyen a szülők mintázata, és abból jó eséllyel meg tudja tippelni a végeredményt.

Ilyen színű cicák tudtommal vannak a Marosvölgyi Ragdollsnál is, az én cicám onnan való. Nagyon lelkiismeretes és szakavatott a tenyésztő.

2017. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2017. febr. 20. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!