Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Írtam, hogy megilyesztettem a...

Írtam, hogy megilyesztettem a macskámat. Azóta én félek tőle. Néha, ha elmegyek mellette még mindig fúj rám és agresszíven néz. Próbálok nem a szemébe nézni. Tudom simogatni is meg dorombol is. Félek, hogy megtámad. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2017. febr. 16. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg helyesen írni, és ne riogasd a macskát.


Egyébként idő kell neki, most megingott benned a bizalma.

2017. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
A macskák néha akkor is megijednek ha nem szándékosan tesszük ezt velük. Az én cicám is egyszer megijedt, felborzolta a szőrét és fújt rám. Odamentem hozzá, megsimogattam, adtam neki nasit a kezemből és utána minden rendben volt. Ne nagyon szórakozz ezzel, hogy ijesztgeted, mert utána majd támadni fog mindenkit.
2017. febr. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megingott a bizalma.

Ne félj tőle! Foglalkozz vele sokat-többet, mint máskor. De ne szeretgesd, hanem olyan játékokkal játsszatok, amiket szeret.

Az enyém pl. nagyon szeret úgy falatozni, hogy a tápot szemenként dobálom neki, ó pedig odarohan és levadássza.

A macskák imádnak ijesztgetőset játszani, de csak úgy, ha ők ijeszgetik az embert (vagy nálunk a kutyát) Azon megsértődnek, ha őket ijesztik meg.

Szóval szerezd vissza a bizalmát. Lehet, hogy eltart majd egy darabig.

2017. febr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a macskam rosszat csinal vagy nem ugy viselkedik ahogy szeretnem mindig adok neki az arcara egy csicskapofont es beidomul.
2017. febr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!