Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik film ez? . A többi lent

Melyik film ez? . A többi lent

Figyelt kérdés
melyik film az amelyikben egy ember egy páncélozott oroszlánt irányít egy síppal?

2017. febr. 18. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Farkasok szövetsége?


Bár az nem derül ki, hogy a benne szereplő állat micsoda...

2017. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen..ez a film az köszi a válaszod
2017. febr. 18. 14:08
 3/4 A kérdező kommentje:
én onnan veszem h oroszlán mivel Afrikából hozta az az öreg több is volt de csak a legerősebbet tartotta meg nagy testű barna szőrű és macska szeme van.
2017. febr. 18. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is gondolkodtam rajta régen sokat, hogy mi lehet. De szerintem még oroszlánnak is túl nagy. És mivel az sem derül ki, hogy a főgonosz karjának mi baja (mert ilyen betegség sincs), úgy voltam vele, hogy valamilyen fiktív állat lehet, ahogy a betegség is fiktív. Nem véletlenül nem mutatják a páncél nélkül egyszer sem.


Végül is ki tudja mit rejt még az afrikai dzsungel, lehet, hogy valami ismeretlen állatfaj.

2017. febr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!