Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti milyen száraz táppal...

Ti milyen száraz táppal etetitek a kis Mircikéiteket?

Figyelt kérdés
Én purina one val. Az jó?

2017. febr. 19. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
CBA Complette Cat Food-csirkés
2017. febr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Farmina N&D Cat tápját próbáltuk ki utoljára, ez eléggé bejött. És érdekes módon dupla ideig tartott ki a táp mint az olcsóbb kategóriás társai, emellett ugyanis nem voltak állandóan éhesek a macskáim.
2017. febr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
Én mindig azzal, amit én eszek. Nem, nem macskakaját fogyasztok. Jelenleg egy cicám van, ő a második, az első 13 év után ment el. Szóval ezzel meg is cáfolnám azokat, akik írnák hogy nem jó az emberi étel a cicáknak.
2017. febr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%

Morzsi táppal a Pennyből. (vagy valamu hasonló a neve)


Ha jól viselkedik (pl. együttműködik, amikor fertőtlenítem a szemét), Dreamies jutalomfalatot kap.

2017. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Inkább molly. Nem? Jó a jutifali enyém is imádja.
2017. febr. 19. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Acana-val. Jo tap es kb ez az egyetlen, amit megeszik a macskank, a tobbit nem szerette, amit probaltunk.

De eleg minimalis mennyiseget kap, mert nyerset eszik alapban.

2017. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Purizon. Minden közül, amit kipróbáltam, ezt imádta a legjobban.
2017. febr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Select gold adult sterilised.

Fressnapfban lehet venni, tartósítószer és csirkementes.


Purina one-nal etettem én is, ameddig allergiás nem lett a sok felhalmozott tartósítószertől.

2017. febr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%

A LILD-s legolcsóbbal, szerintem minden száraztáp idióta gabonás dolog, ami nem ragadozóknak való. De szereti.

Viszont napi többször kimegy és azonnal fog egy pockot (komolyan, 1-2 perc múlva már a lábtörlőn eszi, ha épp nincs játékos kedvében), így nem túlzottan aggódom miatta.

Ha nagyon sokat van bent, akkor valami aszpikos konzervet is kap, hogy mindenképpen jusson hús is a szervezetébe.

2017. febr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Én is Purina One-nal etetek. Igen, nagyon jó.


És nincs benne tartósítószer, nem is értem, miért írta valaki.


Még ha lenne is, egy macska nem a tartósítószerre lehet allergiás, hanem a csirkére, gabonára, stb...

2017. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!