Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Már azt sem tudja ki vagyok?

Már azt sem tudja ki vagyok?

Figyelt kérdés
Anyukám vigyáz a cicámra mert el kellett utaznom. 2 -3 hét. Amikor hétvégén ott voltam le se szart a macska pedig azelőtt úgy bújt mintha én lennék az anyja szó szerint állandóan jött együtt aludtunk ölelt stb...és hétvégén el kell vinnem máshova mert ott nem maradhat. .a kérdésem az hogy mi baja lett ? És nem fog lelkileg meg jobban sérülni ha megint új helyen lesz ?
2017. febr. 21. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Megszokta,h mar anyud a gazdija.Ha mostantol megint veled lesz sztem konnyen visszafog allni,de ha megint uj emberhez kerul az lehet sok lesz neki.
2017. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudja, így büntet amiért te "elhagytad". De igen, az újabb költözés, méghozzá megint nélküled újabb sokk lesz neki.
2017. febr. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem magaddal viszed? Hanem elajándékozzátok?
2017. febr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok e s ide nme lehet hozni ...nem ajandekozom el csak kell neki addig "gazdi" amíg itt vagyok
2017. febr. 21. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon is tudja, ki vagy. Az vagy, aki odaadta másnak. Az a baja, hogy haragszik rád.


És persze, az újabb hely nem tesz jót neki. De majd megszokja, ha muszáj neki. A macskák a világ legalkalmazkodóképesebb teremtményei.


De ha majd egyszer vissza akarod kapni, nehéz dolgod lesz, ameddig megbékél. Furák a cicák, és mind-mind más egyéniség.


Mi, amikor elutaztunk néhány napra, a szomszédra hagytuk őket, ahova amúgyis sűrűn átjártak.


Amikor hazajöttünk, az egyik bújt hozzánk, a másik "szóba sem állt" velünk. Ha szóltunk hozzá, egyszerűen hátat fordított, és süketnek tettette magát. Aranyos volt.:)

2017. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
pontosan, haragszik rád..az enyém se jött oda hozzám, mikor két hétig külföldön voltam és a tesóm látta el. aztán jött és bújt.
2017. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!