Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ti gázoltatok már el cicát?...

Ti gázoltatok már el cicát? Volt amelyik túlélte, vagy mit tettetek velük.

Figyelt kérdés
Vissza fordultatok? Mennyire viselt meg? Mi ütöttünk már el, de elszaladt. Túlélhette?

2017. febr. 21. 15:47
 1/8 anonim válasza:
100%
Tudod,anyu elütött egy kutyát.Te egy cicát.Lehetséges,hogy túlélte.De az is lehet,hogy nem.Normális,hogy megviselt.
2017. febr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van amelyik el tud menni, de jó eséllyel belehal a belső vérzésbe. Emlékszem gyerekkoromban elütötték a kutyánkat, a sofőr még csak le se lassított. Az állatorvos nem ért ki időben, szegény Bogi elpusztult a belső vérzés miatt.
2017. febr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ez szomoru....
2017. febr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer apa, esélye nem volt megállni. A macska elszaladt, de olyan kóválygósan. Vszeg meghalt.
2017. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ez volt a karmajuk, ök kertek ezt szuletesuk elott.
2017. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi egyszer elütöttünk egy cicát. Nem vettük észre, mikor kiszaladt elénk, nagyon hirtelen történt minden, esélyünk sem volt megállni. Kiszálltunk és megnéztük, hogy él-e még, de azonnal meghalt szegényke. Legalább nem szenvedett.
2017. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem, de egyszer érdekes esetnek voltam a szemtanúja. A lámpa zöldre váltott, hárman indultunk el. Én voltam az utolsó, előttem egy Audi ment. Még nem gyorsultunk fel, talán 35-40-el mentünk, amikor az út bal oldaláról a bokrokból kirohant egy macsek, teljes elszántsággal, térdmagasságig felugorva lefejelte az Audi vezetőoldali ajtaját, aztán, mint aki jól végezte dogát, visszatántorgott a bozótosba.

Máig nem tudom, hogy mi volt a szándéka az akcióval. :-))

2017. febr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen. Egyik este bejött egy kiscica a kertbe, de mivel a kutyánk is akkor került épp hozzánk, neki is új volt minden, ezért nem szokta még meg a macskákat, ugatta nagyon, a macska pedig eltűnt. Másnap reggelre el is feledkeztünk róla, aztán amikor apukám állt ki a kapun, érződött, hogy "átment" valamin, ami a cica volt, mivel a kocsi alá bújt el. Persze elrohant ő is a nagy ijedtségben, kora reggel volt, próbáltuk keresni, de nem lett meg. Aztán mikor mentünk haza délután (eltelt min. 6 órahossza), a kiscica visszajött, mert előző nap adtunk neki enni-inni. Rohanás állatorvoshoz, szerencsére csak megzúzódott a lába, nem tört el, aztán annyira megsajnáltuk a kis szerencsétlen árva kismacskát (de tényleg, maximum 8-9 hetes lehetett és a közelben dobhatták ki, mert minden szomszédhoz be akart költözni) , hogy megtartottuk és azóta van egy cicánk:D
2017. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!