Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honnan tudom hogy virus van a...

Honnan tudom hogy virus van a HUAWEI P9 lite telefonon?

Figyelt kérdés

Egyszer jelezte nekem a chrome mikor nézni akartam valamit rajta hogy 13 virus támadta meg a telefont és ki dobta piros felirattal a chrome hogy összes virus megoldása rá mentem és egy sms-t kellet volna küldenem ahhoz hogy el tünjenek a virusok de nem engedett sms-t küldeni.

Le töltöttem play áruházbol 2 féle virosirtót az eggyik azt jelezte hogy nincs rajta virus a másik pedig 8 virust mutatott ki.

Ez tényleg virus lehet vagy csak reklám?



2017. febr. 23. 02:22
 1/3 TR75 ***** válasza:
Ha csak véletlenül, böngészés közben ugrott fel az ablak, akkor reklám volt.
2017. febr. 23. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez hogy jön a macskák topic-ba?


Egyébként ahogy az első Írja: Ezek reklámok. Amik azt írják hogy tölts le x alkalmazást y ezer ft-ért. Csak Ennyi.ezeknek ne dólj be

2017. febr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
még mindig vannak akik bedőlnek neki?
2017. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!