Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szombaton viszem először...

Szombaton viszem először oltatni az ivartalanított kinti-benti kandúrom.3 féle kombináltat javasolt. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
4200ft. Sima kombinált. 5500ft kombinált plusz veszettség 6500ft kombinált leukozissal. Bevallom az első kettőben gondolkodok inkább. Nektek milyen van?

2017. febr. 23. 14:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ismerősöm szerint vagy az elsőt, vagy az utolsót, neki az utolsó van, de én nem állok jól anyagilag sajnos, és ugye ismételni kell.
2017. febr. 23. 14:55
 2/13 anonim ***** válasza:
20%

Komolyan gondolod, hogy nem oltatnád be veszettség ellen a cicádat?

Aki állatot tart, az számoljon vele, hogy bizony időnként pénzbe kerül. Ha nem tudsz évente egyszer rongyos 6500 forintot rászánni, akkor inkább ajándékozd el valakinek, aki képes róla megfelelően gondoskodni.

Ne haragudj, de nehéz tolerálni az ilyen embereket, akik az állatok egészségén akarnak spórolni.

2017. febr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ivartalanitattam, most oltatom, purinat eszik. Oké akkor elajándékozom mert az olcsobbik oltásban gondolkodtam, hogy te mennyire szivtelen vagy, embertársaiddal, akkor az állatokkal sem lehet külömb a viselkedésed.
2017. febr. 23. 15:26
 4/13 A kérdező kommentje:
Véleményt várok, nem földbe döngölést. Mekkora szemét vagy első.
2017. febr. 23. 15:36
 5/13 A kérdező kommentje:
Direkt megkérdem, szerinted megkérdezném, hogy melyiket, ha fixre eldöntöttem volna????? Csak hozzá tettem, hogy nem állok jól, de nem írtam, hogy kizártam akár a 6500ft- os lehetőségét. Mellesleg, ha elovastad volna írtam, hogy föleg az első kettőben gondolkodom, amibe a veszettség benne volt. Akkor meg mit jössz ezzel az ajándékozd ek dumával? Tök kedvesen nyugodtan tettem fel ezt a kérdést, jó tanácsokat várva. Erre nekem jössz???? Úgy,hogy el sem olvastad.
2017. febr. 23. 15:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jobbam megéri ráfizetni azt az 1-2 ezret. Ha véletlen pont azt a betegséget hozod be utcáról, vagy harapja meg másik állat, akkor jól jön.
2017. febr. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi #2. Igazad lehet.
2017. febr. 23. 15:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Leukózis ellen ha csak benti, nem olyan fontos beoltatni. Szerintem a második mindenképp, a veszettséget ne hagyd ki. Esetleg ha következő hónapokban több pénzed lesz, beoltod utólag az ellen is. Enyémnek is második féle van, szeret a cipőmön fetrengetni, de semmi baja... Nekem különben anyagilag mindegy lett volna, én megkérdeztem orvost ő benti macskának mit javasol, és ezt ő mondta. Az enyémnek csak a bolháival volt szenvedés anno, azoktól nehéz volt megválni, szóval abból valami hihetetlenül drága speckó szert kapott, mert már véresre vakarta magát miatta.(Utca macska volt, nem én hanyagoltam el.)
2017. febr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod, akkor nekem a harmadik valo, mert kijárós.
2017. febr. 23. 16:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Leukózis ellen mindenképpen legyen oltva, és ha kijárós, veszettség ellen is. Tehát a 3.-ra szavazok.
2017. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!