Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ragdoll tulajdonosok / tenyész...

Ragdoll tulajdonosok / tenyésztők! Somogyi Juli tenyésztőről (Pastorale kennel) mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A Ragdoll facebook csoportban elég sokan ajánlják őt, viszont ez most hülyén hangzik de nekem nem tűnnek igazi ragdollnak a cicái. Törzskönyvvel adja őket, de ha összehasonlítom az általa tenyésztett cicákat más elismert kennelek cicáival akik díjakat nyernek (pl. Diamond Dolls), akkor azt látom, hogy Juli cicáinak valahogy kisebb vagy vékonyabb a fejük, kicsit talán sziámi szerű, és nem olyan testesek, nincs annyira szép hosszú szőrük, mint egy igazi ragdollnak.

A másik, hogy a legjobb tenyésztők a korai ivartalanításra esküsznek. Juli meg pont hogy nem. Az általa működtetett kennelnek sincs normális weboldala, csak ilyen összevisszaság... Foglalót se kér a cicákért stb.. Ezek után fura volt, hogy ennyien ajánlják őt és ezért is érdekelne más tenyésztők, vagy ragdoll fanatikusok,hozzáértők véleménye róla.



2017. febr. 27. 15:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el:

[link]

2017. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi! Azóta ezt találtam: [link]

Nagyon durva... tudtam, hogy valami nem stimmel vele. A mégdurvább pedig az ahogy sokan áradoznak erről a tenyésztőnek nem nevezhető nőről. Csak remélni tudom, hogy akiknek onnan van cicájuk azok nem fognak így járni.

2017. febr. 27. 18:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú. :( Viszont örülök, hogy számodra még időben kiderült...
2017. febr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem is elég gyanús az a nő, semmiképpen nem vennék tőle cicát, pedig nagy keresésben vagyok. Ha a jofogason is nyomja szegény cicait :(
2017. febr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Megerősítem. Kerüljétek messziről.
2017. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Luxy78 válasza:
0%
Miért lennének szegények azok a cicák? Minőségi eledelt kapni, jobban vannak tartva,mint némely hű,de neves tenyészetben. Voltam ott és a saját szememmel láttam. Mások hírnevének rontását csúnyán büntetik. Javaslom a topik törlését.
2017. szept. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Wanda8 válasza:
Valakinek infója a helyről? A linkek már sajnos nem elérhetőek. Facebookon nem lehet értékelni, ami már nem jó jel.
2018. máj. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ed1224 válasza:
Ha valaki írna valami konkrétumot, annak én is örülnék. A linkek valóban nem élnek (elhittem elsőre is, csak reménykedtem...) Vannak nagyon szép cicái kép alapján, viszont szeretném tudni, ha valami gond van (9 éves maine coon cicám tavaly halt meg vesebetegségben, nagyon megrázó volt, úgyhogy genetikai betegségeket szeretném többé-kevésbé kizárni az új cicánál). Köszi előre is!
2020. jan. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekünk egyszerre kettőt akart adni pedig egyről érdeklődtünk...azért fajtiszta macskával nem szoktak így dobálózni.
2021. jan. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Sziasztok. Most készülünk ragdoll kiscicát venni, Juli tenyészetét találtam. Nézelődöm, keresgélek véleményt róla, cicáíról. Ekkor találtam ezt....friss vélemények lennének róla? Megköszönöm a válsaszt.
2022. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!