Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mostanában, miért változott...

Mostanában, miért változott ennyit az a régi szerintem valóságban is igaz állat tartási szokás, hogy a pasik kutyát a nők cicát tartanak?

Figyelt kérdés
Kb. 15 éve azt figyeltem meg, hogy ez jellemző inkább, ahogy a fentiekben írtam, mostanság épp a fordítottját látom, sok nő kutyás, méghozzá nagy harci eb- es a cicák mellett, a nagyobb változást tán az alfa paliknál látom, hogy el cicásodtak, merik vállalni, hogy pici kutyát vagy cicát tartanak, bár ez az alfáknál lehet régebben is így volt, hisz ha valaki elég erős férfias, annak tán alapból könnyebb a helyzete mint egy nyüzüge feminim pasinak dicsekedni a cicájával. Ti ezt hogy látjátok?

2017. márc. 3. 15:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahogyan a férfi és női társadalmi szerepek is módosuláson mentek át.
2017. márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!