Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ehhez mit szóltok?

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]

2017. márc. 5. 22:55
 1/9 A kérdező kommentje:
Tiszteletem, és köszönetem aki végig olvassa, én ezen rendelő- töl hajításnyira lakok, és ezt csak megerősíteni tudom. És Bp- n az ár listában is vezetők! Horrror. És rengeteg szomorú néha vicces balfékségjeiről híresek, de nonstop. Kikerülhetetlenek
2017. márc. 5. 23:07
 2/9 A kérdező kommentje:
A humán dr. Nőm gyíkját is eltüntették. Budapest legdrágább rendelője.
2017. márc. 5. 23:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hm, ez a XXII. kerületben van? Én is abba a kerületbe hordom a kutyám, de róluk sosem hallottam, van ebben a kerületben egy elismerten nagyon jó rendelő.

Legutóbb is megmentették a kutyánk életét.

Sajnos ez az állatgyógyászat is olyan lett, mint a temetkezés, szépségipar, stb, amikor sokan csak a pénzben gondolkoznak, és összeszednek hozzá pár mekkmestert megvalósítani.

Nem szabad leragadni sosem egy rendelőnél, orvosnál, nekem ez a XXII kerület 50km-re van, de képes lennék bármikor elautózni oda, mert ahol vagyok vidéken, csak sarlatán állatorvosok vannak.

2017. márc. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vittem volna oda másnap szerencsétlen.. már este kikértem volna a leleteket .. sőt ! fizetni se fizettem volna ... sajnos felénk is ilyen a helyzet ... mi már odáig jutottunk,hogy Békés megyéböl Somogy megyébe járunk még oltásra is !
2017. márc. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hogy el olvastátok, nekem cicáim vannak, első nőstényem oda vittem ivartalanítatni, jóformán az egész hasát felvágták, pedig nem volt vemhes, azóta is lóg a hasa de csúnyán, jó ez csak esztétikai hiba, ami 21 ezer ft volt. A másik cicámnak bedagadt a mancsa, kiderült magától le apadt volna, be akadt valamibe és ödémás lett, 10 ezret el kértek mert rá tekertek egy géz szalagot, ami már otthon le esett róla. Vissza vittem, még két ezer, az is le esett, de már apadt le neki szóval nem mentem harmadszor. És valóban úgy néznek az emberre, állatra mint egy xarra. De még sorolhatnám, itt a környékben rengeteg rémes történet kering róluk, szóval már egy jó ideje máshová hordom. Fele annyit kérnek és ami a legfontosabb dupla olyan szaktudással, empátiával dolgoznak.
2017. márc. 6. 16:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem bírtam ezt a cikket zokogás nélkül végig olvasni!Felháborító!minek megy az ilyen érzéketlen tuskó állatorvosnak,de igazából azt sem értem,h a szegény gazdik,miután látták,h szegény kutyussal milyen méltánytalanul bánnak,mért nem vitték el saját orvosukhoz,akiben megbíznak,hisz írta a gazdi,h mindig minden téren oda figyeltek rá,h a kutyus mindenből a legjobbat kapja!A röntgen alapján sem derült ki,h mi baja v szegénykének??
2017. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amúgy a cikk alatt reagált az ominózus horror tanya egyik orvosnője/?/,nyilván védte a mundér becsületét,de azért az igen sokat elárul az ő személyiségéről is,h a szerencsétlenül járt gazdit túlzónak,sőt szinte hazugnak nevezte!Nem hiszem,h bárki,aki látja az emberséget és a maximális oda figyelést egy ilyen esetben,még ha el is veszíti kis kedvencét,írt volna egy ilyen részletes cikket-vállalva,h esetleg bepereli a"klinik"becsületsértésért-,ha nincs alapja.Ezek után felmerült bennem,h van egyáltalán a fővárosban tényleg megbízható,jól felszerelt non-stop állatklinika??Mindenhol a fent említett Ráday gedeon utcait+az István utcait említik.Ez utóbbiban kezdő macskatartó koromban nem tudták megállapítani,h a cicám csak tüzel,pedig részletesen elmondtam a tüneteket!
2017. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itt lakok a Ráday mellett, szóval alá tudom támasztani, hogy sajnos igazak ezek a borzasztó történetek, az én cicámat is mikor régen oda vittem ivartalanítatni az egész hasát át vágták jó formán, onnantól kezdve a hasa lógott egész életébe de nagyon, pedig nem volt kövér, az után máshol ivartalanittatam a többi cicám, ég és föld. Picike vágás. Hamar gyógyult. És nem vemhesen vittem, hogy indokolt lett volna félbe vágni a cicám. Ráadásul flegmák és pénznyelő autómaták.
2017. márc. 30. 20:02
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja már le irtam saját esetem, de katasztófálisak.
2017. márc. 30. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!