Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SÜRGŐS! Cicám lenyalta az...

SÜRGŐS! Cicám lenyalta az Advantage bolhairtót, pár órával később hányt, ugye ez nem mérgezés?

Figyelt kérdés
A papírja szerint mérgezés nem valószínű, hogy kialakul... Picit félrefolyt a szőrén és láttam, hogy nyalogatja. Utána evett, majd 5-6 óra múlva hányt. Kicsit kedvetlen, de az előbb játszott, mit tegyek? Orvoshoz csak reggel tudnám vinni, szerintetek mérgezés?
2017. márc. 6. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, ha mérgezés akkor furán fog viselkedni (pl: nem tud felállni, nem eszik semmit, nyüszög) De ha a csomagolás azt mondja, hogy nem valószínű és mivel nem evett meg egy egész dobozzal nem hinném, hogy baja lesz. Ha mégis elkezdene nagyon furán viselkedni akkor vidd el orvoshoz. (Én nem vagyok orvos, csak tapasztalatból mondom, az egyik barátom macskája patkánymérget evett és ezek voltak a tünetei)
2017. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Egyéb tüneteket eddig nem vettem észre rajta, igazából miután hányt, már kérte is a kaját, persze nem adtam neki egyelőre. Valahol azt írják, hogy ez az egyik legbiztonságosabb szer, valahol meg azt, hogy már megölt pár cicát... Fogalmam sincs, rettegek, de holnap reggelre talán kiderül valami... A kandúr jelenleg felfedezőúton van, ezt is jónak tartom, nem fekszik el, hanem a ház körül mászkál, ahogy szokott.
2017. márc. 6. 22:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nem lesz baja :)
2017. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!