Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Okozott mar macska nektek...

Okozott mar macska nektek komolyabb serulest? Volt olyan hogy korhazba kellett menni miatta?

Figyelt kérdés

2017. márc. 7. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de sebészeten dolgozom és láttam már egy-két érdekes esetet.
2017. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 10éves koromban volt egy olyan esetem,hogy a kezemből etettem száraz táppal és átharapta az egyik ujjbegyemet amitől ömlött a vér az ujjamból.Aztán rohanás tetanuszra meg kötözésre.Persze ezt a cica nem szándékosan tette!
2017. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
95%

Macskakarmolási betegségem volt. A karmolás nem volt fél centi se, csak utána volt durva. :D kórházba csak azért kellett mennem, mert az egyik nyirokcsomóm begyulladt, betályogosodott és ki kellett vágni.


De a cica maradt, akkor is szeretem. Ez akkor történt, amikor megtaláltam, és még nem volt semmilyen oltása, bolhairtása, semmi. Amióta felnőtt, már nem is karmol, játék közben se.

2017. márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!