Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Frontline csepp vélemények?

Frontline csepp vélemények?

Figyelt kérdés
Macskákra kellene, párzási időszakban elkóricálnak, és olyan útvonalon mennek, ahol rendszeresen viszik át a bárányokat, amik tele vannak kullancsokkal. Óriás példányokat szoktak hazahozni magukban, és félek, átmásznak majd az öreg nőstény macskánkra is, így nem csak minden macska kullancsos lesz, de ő valószínűleg nem is viselné olyan jól ezt az alattomos vérszívót. Próbálta már valaki? Megéri megvenni nekik?

#macska #kullancs #kullancsirtó #Frontline spot on;
2017. márc. 7. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan drága, hogy anyiból már ivartalaníthatsz is és akkor nem fognak kóborolni. Egyébként jó.
2017. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem kutyám van, évekig ezt vettem neki kullancs ellen. Ment bele ennek ellenére, de talán nem annyi, mint ami nélküle ment volna. Legalábbis ezzel nyugtattam magam. Utána kipróbáltam más olcsóbb szereket is, ugyanazt a hatást tapasztaltam.
2017. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor bepróbálkozok valami mással, mert tényleg nem a legolcsóbb...
2017. márc. 13. 20:20
 4/4 anonim válasza:
Mi is Frontline-t használunk és kb 2 hétig védi a kullancstól, utána tele van velük. Bolhák ellen 4 hétig védi.
2017. márc. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!