Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányt a macskám, szerintetek...

Hányt a macskám, szerintetek elvigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Arra jöttem haza, hogy kb telehányta az egész előszobát. Vagy két méteren keresztül kis hányáscsíkot takarítottam. Viszont a hányásában csak az alutasakos kaja volt, semmi más, eléggé emésztetlenül. Sem féreg, sem szőr, sem fura szín vagy szag (pont ugyanolyan szaga volt, mint simán az alutasaknak). Kap különben rendszeresen elég drága féreghajtót, és minden irtót, plusz szőroldó pasztát is, de gondolom ezek se mindig tökéletes szerek. Megnéztem, de a kakija normális volt, ugyanolyan, mint szokott lenni.


A macska virgonc, szaladgál, ránézésre semmi baja, pont olyan, mint máskor. Ha tippelnem kéne, szerintem csak túl falánk volt, és ezért hányt, de ha ez valami komolyabb dolog lehet elviszem orvoshoz. Szerintetek?


2017. márc. 7. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár ritkábban, mint a kutyák, de a cicák is hajlamosak néha arra, hogy túleszik magukat. Ilyenkor kiokádanak kb. mindent, utána pedig mintha misem történt volna csinálják amit szoktak. Amennyiben nem ismétlődik meg az eset pár napon belül, nincs semmi probléma.
2017. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ilyet az én macskáim is szoktak csinálni ha túl sokat esznek. Szerintem nincs baj. Ha még 2-3 nap múlva is hány, akkor vidd el orvoshoz.
2017. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van étvágya, élénk, iszik-eszik, és nem hány többször, akkor semmi gond. Ilyen előfordul.
2017. márc. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Fúj! Na pl: ezért nincs macskám!
2017. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A mi macskánk is szokott ilyet csinálni nem kell aggódni valószínűleg csak túl gyorsan falta be a kaját!
2017. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl hazsolta magát, ugyanez nállunk is előfordult már.
2017. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem rágta meg rendesen a kaját. Van ilyen. Csak akkor van gond, ha többször egymás után előfordul, vagy ha étvágytalan, levert a cica.
2017. márc. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!