Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicáim füle kopasz? Lehet...

A cicáim füle kopasz? Lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Meg az egyikőjük homlokánál is hiányos a szőr... Ketten vannak, mindketten nőstények és szobacicák. Már 1-2× megmostam Őket éllőskődők elleni szerrel, de nem hiszem hogy ez lenne a baj. Meg minőségi tápot esznek.


Miért lehet ez és lehet e ellene tenni valamit?


2017. márc. 7. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem valami atkájuk vagy gombájuk, esetleg ételallergiájuk van. Semmiképpen ne fürdesd őket, mutasd meg állatorvosnak, ő hamar kideríti az okot. Ne kezelgesd a saját szakálladra, a macska füle nagyon csúnyán begyulladhat ha víz megy bele.
2017. márc. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképp dokinál nézesd meg.
2017. márc. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Naná, hogy lehet ellene tenni! Csak te nem akarsz ellene tenni. Másképp már rég elvitted volna őket dokihoz.

Lehet, hogy fülatka. Vakarják is?

Lemosó szerek nem érnek semmit, a doki tud adni pl. Advocate cseppet, vagy amit kell.

Nem is értem, hogy miért hagytad, hogy eddig jusson a történet.

2017. márc. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!