Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most akkor szeret, vagy utál...

Most akkor szeret, vagy utál a cicám?

Figyelt kérdés
Harap, karmol, támad ezerrel. De van, amikor bújik az emberhez.

2017. márc. 7. 20:55
 1/8 Bobi69 ***** válasza:

Engem van, hogy a sarokba szokot kergetni, igaz van amikor én hergelem :)

Szeret az csak egy vadállat ő is :)

2017. márc. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hogy amikor harap meg karmol te hogyan viselkedsz vele. Milyen helyzetekben szokott általában megharapni/karmolni?
2017. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Szeret. Harapni, meg karmolni...
2017. márc. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát, ha előtte sétálok, de arra is akad példa, hogy épp szarok és akkor is, olyan alattomosan.... Van, amikor ölbe veszem, s egyből kapom az áldást.
2017. márc. 7. 21:53
 5/8 anonim ***** válasza:
A macska igazi Ősgané módon tud viselkedni. Minden az este befészkeli magát a hónomhoz és a vállamra hajtva a fejét, dorombolva alszik el. Na de napközben! Hol a polcon csüng, hol a pulton, hol a fotelben kunkorodik, és ha közel megyek el mellette, akkor villanó szemekkel belém kap. Ez egy sziámi, és közismerten a mancskák mocskos mocska, de én imádom. :)
2017. márc. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A maga módján szeret.
2017. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Csak játszik, ne vedd már komolyan. Játékból támad és karmol, saját testvéreivel is így játszanak.
2017. márc. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Játékból csinája, a cicák ilyenek.

Vannak békés lusta macskák ők jobban elvannak az ember ölében mint a kis virgoncok.

2020. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!