Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kérjek macskát?

Hogy kérjek macskát?

Figyelt kérdés
Van két házi ivartalan oltott cicánk. Imádom mind a kettőt, etetem, itatom őket, sima háziak, mentett cicák, de szeretnék egy olyat amit én találok, s enyém. Ők erről le intettek, hogy ne keresgéljek kóbort, lehet hogy gazdija van, de nálam jobb helye lenne. Ezt hogy értessem meg velük?

2017. márc. 7. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha találni szeretnél egy gazdátlan cicát, össze, mert lehet hogy gazdája van és csak kijárós. ha mégis összeszedsz egy gazdátlant, akkor legalább egy hónapig illik kiplakátolni, chipet olvastatni, neten hirdetést feladni az elveszett-keressük talált állatok fórumokon, állatorvosi rendelőkben és menhelyeken érdeklődni, hogy nem keresik-e. Lehet, hogy valaki nagyon sír a kis jószág után. A menhelyeken már oltott, tutira gazdamentes állatokat "találhatsz". Ő már csak egyedül a tiéd lesz. Sok sikert és hosszú cicás életet kívánok neked! :)


Szép a lelked!

2017. márc. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jajjj de kedves vagy, köszi, épp ez a célom egy szerencsétlent utcán erdő mentén császkálót befogadni:)))
2017. márc. 8. 00:11
 3/13 A kérdező kommentje:
Szüleim bele egyeznének, ha tuti nincs gazdija. Érdemes vándor útra kelnem?
2017. márc. 8. 00:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, valóban lehet, hogy van gazdájuk.


Az én cicám is ivartalanított, oltott, viszont kijárós. Nagyon nem örülnék neki, ha önszorgalomból "megmentenéd" előlem. Ráadásul nem hiszem, hogy jobb helyet tudnál biztosítani neki, mint amilyen nálam van.


Miért olyan fontos, hogy te "találd"? Miért nem elég, ha a menhelyről örökbe fogadsz egyet? Nekik is nehéz sorsuk volt és ha befogadsz egy ilyen cicát, egy másik cicát tud helyette megmenteni a menhely.

2017. márc. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mert oly mese szép lenne, ahogy találkozok egy soványkás cicuval akinek minden jót megadhatnák.
2017. márc. 8. 00:25
 6/13 A kérdező kommentje:
Ha jól ápot csippes, az tabu, de ha ágról szakadt és megmenthetem, ha van gazdálya, ha nincs,álmaim cicája lenne
2017. márc. 8. 00:33
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Kamu. Egy 10 éves ilyenkor már alszik.
2017. márc. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Az meg a másik nyílvánvaló tény, hogy csak szórakozik a kérdező, hogy a kérdésben még tudta, hogy gazdája és nem gazdálya.
2017. márc. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, igazad van, ez csak egy pszichohopata kis köcsög, akinek macska csak azért kéne, hogy egy drótra felakassza. Ha tudná, hogy éppen rá vadásznak a tetovált állatmentők, igencsak behúzná fülét-farkát.

Köszönöm, hogy figyelmeztettél, mától erősebben szűrök.

2017. márc. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pedig, privátba, ketten is rám írtak és még pontosítjuk, aztán be szeretném fogadni valamelyiket, mind kettő mentett cica. S nem tudják sajnos megtartani szegényeket. Amugy nagyon beteg vagyok, ekpusztulok:((((((
2017. márc. 8. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!