Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskámnak mi a baja?...

A macskámnak mi a baja? Mellékelten küldöm a képeket.

Figyelt kérdés

Alapvetően szobamacska, ritkán engedjük ki, nemrég is ez történt mert már a függönyről kellett leszedni, verekedett és most a bal szeméből belül mintha "kilógna valami". Fiatal a cica, még alig egy éves, valaki segítene?Állatorvos helyre tudja-e hozni?


[link]


[link]


2010. máj. 10. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem tudom mi ez, de azt javasolnám, hogy vidd orvoshoz, mert elég csúnya. Jobbulást a cicádnak!
2010. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Kullancs?
2010. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Szegény cicus!:(

De hogy segítsek is,ez szerintem kullancs.

Nem vagyok benne biztos,de lehet h az!

Orvos ezt ki tudja szedni,habár mi itthon kiszedtük a cicából!

Gyógyulást neki!

Üdv!

2010. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ilyen az én cicámnak is volt.neki magától elmúlt ha jólemléxem.egyébként szerintem belekaptak a szemébe és begyulladt a könnyzacsija.ha nagyon aggódsz vidd el orvoshoz ő biztosabbat tud mondani
2010. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy néz ki, hogy valami felsértette, vagy egy másik macska belekapott a szemébe, csúnya gyulladásban van. Mindenképpen vidd állatorvoshoz, fertőtleníti és kap rá szemcseppet, szerintem 1-2 hét alatt rendbe kell hogy jöjjön.
2010. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vidd el szerintem állatorvoshoz.
2010. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Be van gyulladva a belső szemhéja szerintem. Vidd el állatorvoshoz és felír majd valami szemcseppet.
2010. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%
és ha már a dokinál vagy kérj időpontot az ivartalanításra
2010. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt a helyedben mindenképpen megnézetném. Cicám azért vakult meg, mert az egyik szemét megcsípte egy darázs. hasonlóan nézett ki, azt hittem elmúlik, de csak egyre rosszabb lett. Az is lehet, hogy a belső szemhéj sérült. Ha időben elviszed, szerintem helyre lehet hozni.
2010. máj. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp doki! Azonnal!
2010. máj. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!