Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Használt már valaki sima...

Használt már valaki sima betadinte-t az orrlyuka belsejébe akkor amikor belekapott a macska a karmával (ha igen hígítva? ), mert szétmarhatja a nyálkahártyát azt is hallottam? Bent tartott egészséges macskáról van szó. V

Figyelt kérdés

ALAKI HASONLÓ ESETT? Lehetőleg olyanok írjanak.

Az esett amúgy Hétfő este történt. Akkor is intézkedtem utána jártam a dolgoknak de ezt most nem írnám le.

Ez tűnik a legegyszerűbb megoldásnak, de a nyálkahártya dolog miatt nem merem felvinni meg, hogy befolyhat az orromba.

Tudom hogy hülyeségnek tűnhet de kellenek a tapasztalati vélemények..



2017. márc. 8. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
én már használtam és nagyon jót tett. kicsit csíp, de jól fertőtlenít.
2017. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az orrlyukad belsejében még nincs nyálkahártya, csak mélyebben. Fültisztítóra vagy az ujjadra tedd a betadint és úgy juttasd a karmolásra. Ne a flakonból nyomd, és ne fekve csináld, akkor nem fog hátrafolyni a nyálkahártyára. Nem kell higítani.
2017. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hogyhogy ne a flakonból nyomjam ? Hol máshol ?
2017. márc. 9. 19:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy értette,hogy ne a flakonból nyomd az orrodba,hanem a fültisztítóra és azzal kezeld az orrodat. Mindezt álló helyzetben.
2017. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!