Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért akarják hogy nekik...

Miért akarják hogy nekik adjam a nevelt cicámat?

Figyelt kérdés

Szóval 2016 május elején született cica lány, elég jól be van nevelve. Már nagyon hozzám van szokva, és hát én nem csak tárgyként tekintek rá. Már volt nővéreméknek macskája fél évig se tartott náluk is el veszett. Most meg múltkor beszélgetésnél jött fel az hogy, ők mondták elviszik az enyém de nem adom nekik meg izzé vagyok. Meg hogy adjam nekik csak, mintha csak egy tárgy volna.


Miért nem lehet felfogni hogy én szeretem ez a cicát, és tényleg nagyon jó hogy van nekem, együtt alszunk szinte mindennap. Dorombol nekem dagaszt stb, nagyon jó a viszonyunk, erre fel mintha nekem nem lenne rá szűkségem adjam nekik mert ez már meg van szeliditve meg nevelve.

Van Több macskánk is csak hát azok nem állnak meg nekik csak nekem. ők nem ennyire szelidek mint a benti cicám.



2017. márc. 8. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem, hogy merül fel bennük, hogy add nekik... A tv-d nem kéne?
2017. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy mit akarnak. Nem adod oda és kész.
2017. márc. 9. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem adod oda és késsz.
2017. márc. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát mondtam nem adom oda. Én neveltem én etettem, sajàt macskàt ami nem olyam szelid mint az enyém nem akarnak. Enyémnek még a szeme is épp hogy nyitva volt mikor màr simogattam. Nagyon megszokta a közelségem, én fürdettem meg minden.
2017. márc. 9. 10:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne add oda. Viszont azt tudnod kell, hogy ha igazán jó gazdi akarsz lenni, akkor az nem csak abból áll, hogy dédelgeted. Ne feledkezz meg a féregtelenítésről és az ivartalanításról sem. Írod, hogy több, nem szelíd cica is van, ebből gondolom, hogy nálatok is szaporítás folyik... Gondold át időben, mit teszel majd az első alommal, ami ivartalanítás nélkül talán már most úton van...
2017. márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!