Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt valaki akinek pajzsmir...

Van itt valaki akinek pajzsmirigy (alulműködés) betegsége volt a cicájának?

Figyelt kérdés

Ma viszem vérvételre, nagyon sok tünet utal sajnos rá :( Nagyon kövér lett úgy hogy nem is eszik sokat, egy foltban kihullott a szőre, pedig nincs alatta bőrbetegség és nem is vakarja és a hangja is nagyon rekedtes mostanában.

A kérdésem azért írtam ki, hogy ha kiderül akkor mire számíthatunk? A vicces a sztoriban hogy én magam is pajzsmirigy beteg vagyok, de állatoknál nem tudom mivel jár ez.


2017. márc. 9. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Az enyém is pajzsmirigy problémás (most nem tudom hirtelen, hogy alul- vagy túlműködik neki), de napi reggel-este a kajájába egy negyed szem gyógyszert porítva és ennyi. Néha visszük kontrollra és persze a gyógyszert folyamatosan meg kell kapnia ezentúl. Néah mondjuk kihányja a kaját, mert túl hamar bezabálja, ezzel együtt sajna a gyógyszert is, de ez ritka és nem befolyásol semmit igazából.
2017. márc. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!