Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki tudná befogadni a két...

Puskas78 kérdése:

Ki tudná befogadni a két macskámat? (Győr)

Figyelt kérdés

Két "egyszerű" házimacska, az egyik kb. 6, a másik kb. 5 éves. Panellakásban voltak úgy 4 és fél évig, de most már nem sokáig maradhatnak nálam, csak pár napig. A menhelyen nem biztos, hogy elég a férőhely. Mindkettő ivartalanítva van, barátságosak, egymással viszonylag jól kijönnek, Győri vagyok, de szükség esetén megoldhatom, hogy máshová is elvigyen, talán még Budapestre is. Csak az érdekel, hogy egy szerető gazdát találjanak.

Már meghirdettem őket a Jófogáson, újságban, meg más apróhirdetéses oldalakon, de még nem fogadta be őket senki.



2017. márc. 10. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nehéz ügy lessz, miért nem tudod megtartani? Menhelyen el altatnák, én oda sosem vinném, akárhogy kamuzzák, hogy nem altatnak( csak betegség stb esetén) most jön a kiscica szezon ez is baj:( ha sehogy nem megy keress egy etetős nénit legrosszabb esetben.
2017. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Facebook csoportokban próbáltad?
2017. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi az ok?

Elvileg az ember csak akkor vállal macskát, ha tudja, hogy azt a következő 15 évben képes gondozni. Nem gondoltad át előre? Vagy valami nagyon váratlan történt?

Gazdiként nem tudom elképzelni, hogy lehetne olyan élethelyzet, hogy elpasszoljam a cicáimat, akik családtagok.

2017. márc. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!