Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap délelött elvittem az...

Tegnap délelött elvittem az első kombinált oltására a macskám. De?

Figyelt kérdés
De lányos zavaromban csak este esett le a tantusz, hogy nem kaptam kiskönyvet, ha hétfön oda megyek szólni ezért, akkor oda adja? Ugye ismétlőre is vinnem kell, tehát tudnia kéne, hogy milyen vakcinát kell ismételnie. Én tudom, hogy mire oltotta, de ő tudja? (Herpesz, pavro, kalici) és miért nem adott? Sokan voltak. Elfelejtette?

2017. márc. 12. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos elfelejtette,normális eseteben először azt szokták kiállítani és utána jön az oltás.Szerintem hívd fel telefonon és kérdezz rá.Amúgy gond nem lehet,mert egy hónap múlva úgyis viszed még egyszer.
2017. márc. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos elfelejtette, ne aggodj oda mész holnap és kitölti oda adja, hogy az ismétlőre már azzal mehess.
2017. márc. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még nem mentem érte, erre itt pattogsz.
2017. márc. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!