Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Éjszakába lehet a macska...

Éjszakába lehet a macska elzárva az almától?

Figyelt kérdés
Szóval a cica ugye a szobámba lenne, mert nem akarjuk hogy este az egész lakásba járkáljon, viszont ajtómat szeretném bezárni több okból is. Az alom meg ugye nem az én szobámba van. Hozzá lehet szoktatni?
2017. márc. 12. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Eleinte szerintem előfordulhatnak balesetek, de idővel biztos megtanul ki kéreckedni.
2017. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát de az sem jó, ha felébreszt alvás közben éjszaka. Nem bírja ki úgy mint a kutya? Lehet rosszul írtam, nappal kimehet bármikor, vsak este éjszaka lenne elzárva mikor alszunk.
2017. márc. 12. 15:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Én ezeket a bezárva a szobámba, meg nem akarjuk, hogy járkáljon (= lehetőleg ne mozogjon, és ne legyen vele gond, csak lehessen kit simogatni), meg ilyenek, nem értem, de mindegy.

A Bezártságot nem fogja elviselni! A bezárt ajtót! Nem azért, mert egy ilyen-olyan állat, mint ahogy cinkelik a macskákat, hanem mert utálja a bezártságot!

Na majd nézd meg a baleseteket.

Fentieket százszor leírtam. Nekem mondjuk a társam, tiszteljük egymás szokásait, de másoknak csak egy állat :-(.

Ötlet: macskaajtó az ajtódra: a macska járkálhat, kimehet pisilni, de az ajtód zárva lesz. Lehet, hogy nem fog kimenni, de tudni fogja, hogy van rá lehetősége.

2017. márc. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jéé egy újabb idióta macskás. Szerinted azért zárom be, mert zavar hogy ki járkál? NEM BA*D MEG. Azért nem akarom kiengedni este mert van olyan része a lakásnak ahova nem szeretném hogy menjem mert nem biztonságos, még nappal folyamatos felügyelet van, de köszönöm az ítélkedő értelmes hozzászólásod.
2017. márc. 12. 19:35
 5/13 anonim ***** válasza:
szerinted mégis mi baj erhetné a macskat ejszaka a házban, ez nem kisbaba, ha éjszakára kidobnad az udvarra se lenne baja nemhogy a házban, ha bezarod be fog szarni a szobadba nagyon budos lesz mindenképp fel fogsz ebredni.
2017. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1. Kölyök macska

2. Teljesen új neki a környezet

3. Teljesen szoba cica

4. Miért ne lehetne olyan hely ami veszélyes vagy nem szeretném hogy oda menjen? :O

2017. márc. 12. 20:02
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Kölyök cica nem fogja kibírni az éjszakát.

Ötletem, hogy legyen egy alom a szobádban is, amit éjjel használhat. Jobb, mint az ágyneműből, szőnyegből takarítani...

2017. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az mennyire lehet megoldás hogy éjszaka behozom szobába? Mármint lesz abból baj ha akkor eleinte még ide oda rakom az almot?
2017. márc. 12. 20:20
 9/13 anonim ***** válasza:
meg felnott macska se birna ki egy ejszakat bezarva ezt tapasztalatbol irom, de aruld mar el nekem szted mi tortenhetne azzal a macskaval ejszaka?? varj megvan te se tudod. az ilyenektol kapok hulyet.
2017. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha ide-oda rakosgatnád az almot az lehet összezavarná,de amúgy is ajánlják,h kettő legyen belőle.De simán kibír egy macska egy éjszakát anélül,h alomra kelljen mennie.Az is lehet,h egész éjjel aludna,de arra is van esély,h inkább játszana és,akkor te sem fogsz aludni.Az nem megoldható,h azokat a helységeket zárod amikről úgy gondolod,h veszélyesek lehetnek vagy elrakod az olyan dolgokat?
2017. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!