Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskákba bele lehet marni...

A macskákba bele lehet marni kézzel?

Figyelt kérdés
Ma markolgattam a macska hasát, és anya azt mondta, hogy ne marjak bele. Ilyenkor mit kell csinálni?

2017. márc. 12. 15:55
 1/7 anonim válasza:
Nem. A macska nem kispárna.
2017. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Halgass anyudra, ne marj bele.
2017. márc. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor anyádra kell hallgatni. Mielőtt a macskád felpofoz.
2017. márc. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
a macska ezt elvezi, higgy nekem.
2017. márc. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém szereti, de csak ha alszik. Főleg azt szereti, ha a fejénél dögönyözöm, nyomkodom. Dorombol, és ha elveszem a kezem, dugja oda a fejét, hogy még. :D


Ha ébren van és játékos kedvű, akkor nem, akkor hozzá se szabad érni. :D amúgy egy macskánál elég könnyű megállapítani mit lehet és mit nem, mert ha ő valamit nem akar, több mint valószínű, hogy beléd harap vagy karmol.

2017. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A macska odafeküdt hozzám hanyatt, dorombolt én meg gyürkölésztem a pociját. Egyszer csak felugrott és bal mancsával a szemembe kapott. A reflexemen és három milliméterem múlt, hogy nem kapta ki a szemem. Csak saját, felnevelt macskát gyürkölészhetsz, idegent sohasem. A macska az macska, vedd tudomásul.
2017. márc. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igazad van utolso, en mas macskajahoz vagy kobor macskahoz hozzanyulni sem merek.
2017. márc. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!