Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy szobamacsek megsétáltatásá...

Egy szobamacsek megsétáltatásával, hámmal érdemes megpróbálkozni?

Figyelt kérdés
2017. márc. 14. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Csakis hámmal.
2017. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt írtam, kérdezem nem???
2017. márc. 14. 17:03
 3/8 anonim ***** válasza:
27%
Én meg írom, hogy csak, és kizárólag hámmal szabad. Mit nem értesz?
2017. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Persze, majd meglátod mi lesz. A miénk egy ideig kinti volt, de kb fél éves korában bekerült. Van hámja, a kertben szoktunk sétálni ott nem találkozunk póráz nélküli kutyákkal. Szépen sétál, igényli is a sétákat, ha megkérdezzük, hogy szeretne e kimenni rögtön megy a pórázához és addig piszkálja amíg rá nem adod, ezzel a módszerrel magától is szokta jelezni ha menne. Utcára nem visszük, a már említett kutyák miatt, meg azért is mert elég félős macsek.
2017. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, miert ne? Lehet tetszik a cicusnak.

Az enyemet mondjuk olben sem lehet kivinni a lakasbol olyan felos, pedig imad az erkelyen nezelodni, tehat igenye valoszinuleg lenne ra.

Van neki is hamja, de azt max annyira hasznalom, hogy ha vinni kell valahova es kigrana a kezembol, akkor ne szaladjon el..mondjuk volt mar hogy kifarolt belole, meg itt a lakasban, annyira nem akart kimenni.

2017. márc. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi ölben visszük ki jobb időben, ha mehetnékje van, de minél többször visszük ki, annál gyakrabban próbál kilógni a bejárati ajtón :(
2017. márc. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nem kell hám, te setalsz a macska meg majd megy szepen melletted, en igy csinalnam.
2017. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

enyém születése után fél évet kint volt aztán ellopták,most nemrég visszakerült és benti cica lett.

amig hideg volt nem engedtem ki,most hogy jó az idő már kiengedem hétköznap pár órát hétvégén egész nap kint lehet,estére szépen elfárad:)

nálam nem kell sétáltatni mert jön utánam mindehova,kert van,aztán mehet amerre akar,nem korlátozom

van hogy eltünik pár órára aztán megjelenik,akkor tudom hogy be akar menni,legtöbbször magától bejön

2017. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!