Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám mindig bepisil!...

A cicám mindig bepisil! Valami ötlet?

Figyelt kérdés

A macskám lassan már két éves lesz, kiskorátólvelünk van. Mindigis volt rá példa, hogy nem az alomba végezte a dolgát, de ez már napi rendszerességgel előfordul és nem tudom, mit tegyek. Hiába tiszta az alom, mindig kiválaszt két helyet, én meg takaríthatok.

Van valami ötletetek, hogyan tudnám elriasztani a kiválasztott helyeiről? Sajnos megoldhatatlan egy új alomtál oda, mivel éppen az ajtó sarkába csinálja.


UI: Ivartalanított kislány cicáról van szó.



2017. márc. 15. 10:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Először azt hittem hogy öreg a macskád és azért pisil be de tévedtem hát hogy meg a kadájozd pld egy büdös szagot pld valami zöldséget pld hagymát odaraksz és lehet hogy nem fog neki tetszeni az a szag és elmegy onnan vagy oda viszed az almot ahová sokszor pisil
2017. márc. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia.Hány alom tála van a cicának?A mienk is ezt csinálta pedig mindig takarítva volt az ővé is.Én vettem még egy almos tálat,ugyan ott van ahol a másik kb 1 méterre.Azóta nincs probléma a cicával.
2017. márc. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2017. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
nalunk is csinalta ezt a macska amig nem kapott buntetest csinalta folyamatosan, aztan egyszercsak kapott es mar nem csinalja, aztan sok ev utan megint elkezdte, kapott megint s megjott az esze.
2017. márc. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdező: Milyen büntetést kapott? Mert ezt rendszerint akkor csinálja, mikor nem látjuk.
2017. márc. 15. 11:54
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem beteg a macskám, különben nem csak két helyre menne félre és nem "titokban". EDe azért köszi a 3. kommentelőnek is.
2017. márc. 15. 12:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam,h beteg,csak,h hátha találsz benne valami használható ötletet.
2017. márc. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Arra a két helyre rakj pl mandarin héjjat, fokhagymát, undorodnak tőle. Pár napíg csináld és meg fogja utálni azt a két helyet.
2017. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Másfajta alom? Jobb minőségű, más márka, stb.

Arrébb tenni az almos tálat, mert esetleg nem tetszik neki a hely, ahol van (túl zajos, forgalmas, vagy bármi, amit te nem gondolnál, de ő igen.)

Egyébként: többször pisil-e, többször keveset, jár-e eredménytelenül az alomra, fáj-e neki? Engedi-e, hogy a hasa alját simogasd (fájdalom)? Tehát legalább gondolatban a biztonság kedvéért zárd ki a betegséget.

2017. márc. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az alom ugyanaz, amit eddig használt. Csak már kettő van neki és úgy megy máshova. A régit egyáltalán nem is használja. Most kipróbálom a tömény domestos módszert, hátha. Két napja ok, remélem, így marad.
2017. márc. 20. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!