Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak ha agresszív a...

Mit csináljak ha agresszív a cicusom?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves kandúr cicusom, és mindig támad: harap, karmol. Ivartalanítani nem szeretnénk, mert az előző cicusunk ezért pusztult el. És mivel minden kutyával barátkozni akar csak sétáltatni tudjuk, nehogy elkapják. Mit csináljunk vele?

#hogy depressziós is?
2017. márc. 15. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert volt egy sajnalatos baleset az elozo cicaddal, meg nem jelenti azt, hogy soha tobbe nem ivartalanithatod az allataid. A felelossegteljes allattartasba az is beletartozik. Hidd el a cicadnak sem jo ez az allapot. Megnyugszik es boldogabb elete lesz ha nem hajtja a vére allandoan. En is feltettem a cicamat kihereltetni, de ez volt a legjobb amit tehettem vele. Nem beszelve arrol, hogy mennyi szenvedestol kimeled meg a leendo kiscicakat amiket csinalna ha nem ivartalanitod. (Raadasul egy kandur ivartalanitasa nem egy nagy mutet, ami az elozo cicaddal tortent az biztosan egyedi komplikacio volt)
2017. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az ivartalanitás segítene ezen a problémán, rá adásul nemsokára borzalmas büdi lessz a lakás, mikor jelölgetni fog. Ne aggodj, ez egy rutin műtét, borzasztó ritka ami sajnos veletek már meg esett.
2017. márc. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Az én macskám is így viselkedett,dobozba be,dokinál leadtam,elmentem érte,majd mikor felébredt egy szelíd kismacska lett belőle,hidd el,jobban jársz az ivartalanítással. :D
2017. márc. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ivartalaníttattam 30 macskát az életem során, akkor egyet sem. Soha semelyiknek nem volt baja, az előző cicád lehetett az az egy a 10.000-ből, akinek lett.


Jelentősen megnöveled az élettartamát az ivartalanítással. Ráadásul a kandúr jelöl a lakásban is, ami nem túl illatos. Nem mellesleg kb 1 nap alatt túl van az egész ceremónián, a műtét kb 1 óra durva esetben, másnap semmire sem fog emlékezni az egészből.

2017. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!