Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak? Már...

Mi baja lehet a cicámnak? Már két hete olyan fura!

Figyelt kérdés
A cicám kb:két hete változott meg ,szinte egyik napról a másikra! Nagyon hiperaktív egy cica volt,mindenre ugrált rá le sem lehetett állítani ,ha csak egy picit is meg mozdítottam a kezem már ugrott.Imádott szinte minden kis apró hülyeséggel játszani!!!De most csak állandóan alszik! 24 órából legalább 23-at! Ezelőtt ennyit nem aludt! Enni eszik rendesen,nem hány,nem megy a hasa de még is fura !!! Mitől lett ilyen egyik napról a másikra??
2010. máj. 11. 09:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,és még csak 1éves lesz májusban!!!!!!!!
2010. máj. 11. 09:20
 2/7 anonim ***** válasza:
és 2 hét alatt még nem sikerült orvoshoz vinned?
2010. máj. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A barátom cicája!! Nem látszik betegnek!!
2010. máj. 11. 09:24
 4/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján pont,hogy betegnek néz ki!
2010. máj. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fialni fog.
2010. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hell-ikon ***** válasza:

Vagy csak szimplán megkomolyodott.


Az én macskáim (3 van) kölyöknek igen aktívak, játékosak voltak, aztán immár, hogy felnőttek, már csak akkor játszanak, ha én csábítom őket játékra. De még akkor is inkább úgy tessék-lássék módon, fel nem kellve, ásítozva.:)

2010. máj. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Lehet lázas,vagy esetleg fertőzött kullancs csípte meg.Mindenképpen érdemes dokihoz vinni,a macskáknak kialakult szokásai vannak,szinte lehetetlen h nincs oka ekkora változásnak!
2010. máj. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!