Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hím kanadai szőrtelen "szfinx"...

Hím kanadai szőrtelen "szfinx" macskának milyen neveket adnátok?

Figyelt kérdés

Még nincs, de egyszer szeretnék egyet! Gondolom többszázezrekben kell gondolkodni.

Most azon gondolkodom jó előre, ha ilyen (hím) macskám lenne akkor milyen névre keresztelném.

Ti mire? Valamint tapasztalokat is írhatnátok, ha valakinek van, bármiről a fajtával kapcsolatban...


Előre is köszönöm szépen!


2017. márc. 18. 20:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
77%

Én biztos valami nagyon előkelő nevet adnék neki... olyat amit nem lehet nagyon becézni, valami tekintélyt parancsoló mert maga a macska is a sznobizmus és előkelőség jelképe.

Pl: Leopold, Edward, Caesar, Malazár... én ilyesmikre gondolnék.


(De ha megengedsz egy személyes véleményt.:Nem ér meg egy állat ennyi pénzt. Én nagyon kutyás vagyok, lehet velük játszani, kirándulni meg tényleg nagyon szeretetteljesek. Volt már macskám, de igazából nem éreztem úgy hogy tényleg van egy állatkám ami szeret... ha bent volt akkor sétálgatott a világba... néha ha olyan kedve volt akkor fél órát hajlandó volt velem játszani meg néha engedte hogy agyonszeretgessem... de nem volt igazán nagy élmény... ha kint volt akkor meg elment a világvégére... nyilván a te macskád benti lenne... de akkor is, nem hiszem hogy van értelme egy ilyen állatnak.

Nyilván te máshogy gondolod, de azért elmondtam hogy én nekem mi a véleményem.:)

2017. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Rusnyácska,Ocsmányka,Csúnyácska,Undorka/Undormányka...
2017. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

2#

Nem a beceneveidet kerdeztek.

2017. márc. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Első! Köszi a tanácsot... Nekem már sok cicám és kutyám volt, mind benti csak sajnos nem sokáig mert a legtöbbet már öregen fogattam be. A leghosszabb ideig egy nj keverék kisért el, Ő 8 évig volt velem illetve most is van egy házicirmosom (talán tavolról van benne maine coon mert egy óriás), de Ő is öreg.

Szerintem a pénznek nem kéne számítania, ha valaki megteheti akkor teljesen mindegy hogy mennyit fizet egy állatér, hiszen pénzben nem lehet kifejezni egy élőlény értékét.

Sajnálom a rossz tapasztalataid a macskákkal, de szerintem nagyon is képesek szeretni.

Igazából a kutyák -csúnya szóval élve- nagyon szolga lelkűek, nem kell dolgozni a szeretetükért, még akkor is szeret ha bántod.

Egy macska álltalában nem ilyen, meg nem is kell álltalánosítani sem a kutyákat sem a macskákat és az azokon belüli különböző fajtákat.

De pl. az én filozófiám szerint nem is kell, hogy szeressen, pl. vannak hüllőis is akiket szeretek és csodálok, de nem gondolom hogy Ők komoly érzelmeket táplálnának irántam.

2017. márc. 18. 20:59
 5/11 A kérdező kommentje:
3. Ez hatalmas :D
2017. márc. 18. 20:59
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Van abba valami amit az első válaszoló mondott.Lehetne Pl Ehnaton.De néztem képeket és nagyon kis cukik is vannak.A Gizmo,Yoda és a Tutmózisz nevek jutottak eszembe.De,ha már ott lesz veled úgyis tudni fogod,h mi legyen a neve.
2017. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%
Sima, bőrfejü, rasszista, nutállátnyalokróla, denevér, punimacska, hermafordítva, kopaszmuffancs
2017. márc. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem a Zeusz illene rá. :)

Egyet értek veled, kérdező, a cicák is tudnak szeretni! De ez főleg személyiség és bánásmód függő.

2017. márc. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Gollam. :-)
2017. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
kormi
2017. aug. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!