Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Én cicaszerető vagyok, és...

Én cicaszerető vagyok, és elöbb kaptam egy rossz hírt, bár beleszólásom nemigazán van. Minden ötlet érdekel. Köszi?

Figyelt kérdés
A hugom élet társa házát albiba ki adták, de közös telken laknak a bátyjáék is. Feltétel volt, hogy semmijen állat a lakásban, kint max cica, de a gond ezzel van, akik beköltöznek egy pár, nagy cicások, van egy fajtatiszta norvég erdeiük meg egy házi, és azt tudni kell hogy a bátyja a sógoromnak gyülöli és megöli a cicákat. Mit tudnák tenni?

2017. márc. 19. 22:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Gyűlöli és megöli a cicákat? Kicsit bővebben erről?
2017. márc. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igy van, erről maga dicsekedik
2017. márc. 19. 22:21
 3/23 A kérdező kommentje:
Tehát ahová költöznének az albérlő cicaimádok, tarthatják de csak kint és a sógorom bátyja közös telken lenne velük aki imádja megölni felgyujtani mérgezni stb a cicákat. Ezzel még dicsekszik is
2017. márc. 19. 22:25
 4/23 patabee ***** válasza:
90%

Ez állat kínzás amit büntetnek!

Ha tényleg olyan ember akkor hamar meg ütheti a bokáját.

2017. márc. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De én azt szeretném elkerülni, hogy megölje öket is. Idáig is meguszta
2017. márc. 19. 22:38
 6/23 anonim ***** válasza:
62%

Én azt még értem, hogy valaki gyűlöli a folyamatos kutyaugatást, mert nem tud tőle aludni. De hogy egy macska (az évi 2*2 másodperces nyivákolásával) hol a jó életben keresztezi egy szomszéd életét, azt el nem tudom képzelni. A kedves illetőnek épp nincsen dolga, ennyire unatkozik, vagy mi? Vegyetek neki valami lövöldözős játékot, és akkor ott levezetheti a feszültséget... Vagy menjen katonának Afganisztánban, azt ott örjöngjön...


Egyébként a beköltöző pár eszinél van? Egy macska nem költöztethető állat. Fájó kimondani, de a macska nem a gazdához, hanem a territóriumához tartozik. (És annyi "gazdája" van, ahány etetőtál a territóriumán.) Én még nem láttam olyat, hogy egy "elköltöztetett" macska ne veszett volna még aznap örökre el. Ha csak nem zárják szobára. És nem azért, mert a szomszéd nem szereti a macskákat, hanem mert az az adott kert perpillanat is fel van osztva a többi helybeli macska között, és az illetékes macska nem fogja megtűrni, ha idegen macskát oda emberi ötletből belepottyantanak a saját területére, amiért x éve minden éjjel véresen megkűzd. Hát nem a szomszéd lesz ott a fő probléma, azt elárulom.


A szomszédot meg valahogy érdekeltté lehetne tenni a macska megmaradásában, mit tudom én: ha békén hagyja, cserébe, xy felvágja a fát, lenyírja a füvet nála is, vagy amit ő nem szeret csinálni. Talán meg lehetne beszélni. Mindenkinek megvan az ára. De mondom, előbb űzi el a cicákat az a macska, amelyiké az a kert jelenleg, macskatörvényileg.

2017. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Jelenleg nincs cic mert ki irtották a környéken szépen, tán egy kettö.és igen jó áron adták az albit
2017. márc. 19. 23:12
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Megakarod menteni a macskákat? Lépj kapcsolatba állatvédő szervekkel, a szomszédokkal akiknek megölte a macskáit és szerezz bizonyítékot amikor erről nyíltan beszél, utána pedig feljelented. Mivel tudsz róla és nem teszel semmit bűnrészes vagy te is.
2017. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
A lakoék cicáit menteném tőlük
2017. márc. 19. 23:26
 10/23 A kérdező kommentje:
Nincs bizonyítékom az eddigi öldökléseire, de már régóta űzi ezt, de én nem láttam. Féltem a lakok cicáit
2017. márc. 19. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!