Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik a legjobb minőségű...

Melyik a legjobb minőségű macskatáp manapság?

Figyelt kérdés
Kérdés adott, melyik manapság az a macskatáp, ami a legjobb minőségű? Azt tudom, hogy a Purina ONE már alakul, mi az, ami annál is jobb (sokkal)?

2017. márc. 20. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én mint hozzáNEMértő, csak saját tapasztalatomat írom le.

Herélés után az orvos speciális tápot ajánlott, a Royal Canin-tól. Gondoltam is magamban, hogy nnna, arra nincs pénzünk. Olcsó kaját kapott mindigis.

Aztán megnéztem, hogy a 10kg Royal Canin táp cirka fél évre elegendő. Kiszámoltam tehát, hogy fél évre mennyibe kerül az olcsó tápból. Lehidaltam, mikor kijött, hogy kétszer annyiba kerül az "olcsó" táp a RC-hoz képest. Meg is rendeltük.

Utána jött az igazi meglepetés, ugyanis amióta ezt a tápot kapja, nem kell evakuálni a lakást miután a macska elvégezte a nagydolgát! Egészséges széklete van és nem bűzölög egyáltalán, még csak arrébb se kell mennem ha éppen wc-zik, semmi szaga. (nyilván mikor tisztítom az almot, érezni, de hát az a minimum, de nem olyan mintha a sátán segglukát szagolgatnám, mint a régi táppal :D )

2017. márc. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Royalt nem mondják jónak, az olcsóakkal mondják egy szintűnek a sok gabona miatt.
2017. márc. 20. 12:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Protein: 40% - Fat content: 10% - Crude ash: 8.9% -Crude fibres: 5.1% - Starch: 23.9%


A herélt cicáknak direkt a kevesebb szénhidrátot tartalmazó verziót ajánlják, amiről írtam az is az.

2017. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Orijen,acana,applaws, taste of the wild,ezek most a legjobbnak tartott tápok. Ennek ellénére én is royalal etetek,nekünk ez vált be a legjobban(kipróbáltam a felsoroltakat is).
2017. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Real nature
2017. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Complett catfood
2017. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Royal canin, Bosch sanibelle, happy cat, josera
2017. márc. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Animonda is jó
2017. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát jó táp az N&D, Acana, nekünk a Royal is bevált :)
2017. márc. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!