Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Maine coon mellé milyen fajta...

Maine coon mellé milyen fajta cicát lenne érdemes venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék még egy cicust, de olyat, akivel a már meglévő cicám is jól kijön. Ő egy nagyon jó természetű cica: csendes, nyugodt, barátságos, nagyon szeret a közelünkben lenni. Ezért is gondolom nem jó neki napi 8-10 óra egyedül, egy társsal jobban érezné magát. Nem szeretnék nagyon hiperaktív cicát, vele biztos nem jönne ki az enyém. A házimacska ebből a szempontból lutri, ezért azt nem szeretnék.

Milyen nyugodt macskafajtákat ismertek, akik egy maine coonnal jól kijönnének?


2017. márc. 21. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Másik Maine coon? Vagy ragdoll? Úgy tudom azok is elég nyugodtak. És méretében is illik hozzá.
2017. márc. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Én is a ragdollt ajánlanám mellé, nyugodt a természete és nem törpül el egy Maine Coon mellett. Személyes tapasztalatom perzsa macskákkal van még. Nagyon nyugodtak és általában jól kijönnek idegen állatokkal is. Persze ez az egyéniségüktől is függ, én azt tapasztaltam, hogy nagyon elfogadóak, barátságosak, nyugisak.


Ha tudsz angolul, akkor ez az oldal is szuper, mert tudsz szűrni, ki tudod választani milyen tulajdonság mennyire fontos a számodra: [link] (kicsit lentebb kell tekerni és ott van, hogy find your perfect breed)


Ez az oldal is nagyon jó: [link]

2017. márc. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is a ragdollt választanám! Nekünk olyan van. Nagyon kiegyensúlyozott, nyugodt, de amúgy kíváncsi, okos, nyitott, barátkozós cica. A mozgásigénye nem nagy. (Kölyökként persze játékos.) És rá is nagyon jellemző, hogy mindig ott akar lenni, ahol a gazdái vannak, nagyon társas lény. A mi cicánk a Marosvölgyi Ragdoll kennelből van, csak ajánlani tudom őket. Facebook-on is megtalálod.
2017. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egyelőre akkor egy másik Maine Coon és a Ragdoll között vacilálok. :)
2017. márc. 25. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Tengeri malacot.
2017. ápr. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!