Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más tapasztalt ilyet a macskáj...

Más tapasztalt ilyet a macskájánál vagy van tapasztalata erről? Érdemes lenne aggódnom?

Figyelt kérdés
8,5 éves Perzsa kandúrom van (ivartalanitott) Pár napja tapasztaltam, hogy mikor megrázza a kis fejét, ropognak vagy a fülei, mintha valaki az ujját ropogtatná meg, vagy mintha két üveggolyót összeütögetnénk. Megtapogattam, nem fáj nei, engedi, hoy hozzáérjek talán annyi, hogy azt jobban lefelé / hátrafele tartja, ha hozzáakarok érni, de más reakciót nem ad rá. Orvoshoz sajnos jövőhéten jutunk el, de mégis aggódok érte, mert kinti-benti macska. Midig nézem a fülét, hogy koszos e, és akkor kitisztitom neki, de a csörgés előtt nem volt ilyen. Most megnéztem megint, és az egyik fülében egy nagyobb darab feketés fülzsír volt, ami kúpalakban ment befelé. Próbáltam kiszedni, nem engedte, majd kirázta magának. Egy nagyobb darab fülzsír volt.. van okom aggodalomra és vigyem el egy másik orvoshoz míg nem rendel vagy nem szükséges? Perzsa cica. Valakinek tapasztalata van e fülropogással/csörgéssel? Fülén kívül minden rendben vele, játékos és az étvágya is jó.
2017. márc. 22. 14:55
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat a hibákért, siettem. :)
2017. márc. 22. 14:57
 2/3 anonim ***** válasza:
A fejét nem rázza? Nincs kellemetlen szaga a fülének? Ha igen, akkor az atka is lehet, ami nagyon kellemetlen, és mielőbb el kellene vinni állatorvoshoz (egyébként is), hogy mielőbb kezelni tudják. Kaptok rá fülcseppet, gyógyszert.
2017. márc. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam még ilyet, hogy kattognak a macskák fülei, de szerintem fül atkája van.
2017. márc. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!