Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez milyen betegségeket tartalm...

Ez milyen betegségeket tartalmaz lécciiiiiiiiiiiioii mondjátok meg. Elsö oltás nem kiscicánál?

Figyelt kérdés
Tegnap oltattam elöször középkoru cic. Kértem, hogy macskanátha ellen benne legyen. Beoltatta erre, mi van benne? Istlőnél megkérdem de addig is leirnátok?

2017. márc. 22. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi honnan tudjuk mi van benne. Miért nem kérdezted meg. Milyen matricát ragasztott az oltási könyvébe?
2017. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
2017. márc. 22. 22:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Gúgli a barátod, beírod és önállóan elolvasod. Nem olyan nehéz ez, próbáld ki.
2017. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De már beirtam nem adott ki semmi használhatot. Ti nem oltottok?
2017. márc. 22. 23:00
 5/8 anonim ***** válasza:
De oltunk, viszont elmondja az orvos hogy mi van az adott vakcinában, nem csak beböki. Mi is azt tudjuk csinálni mint te, beírjuk a googlebe az oltás nevét és mivel nem tudunk latinul, próbáljuk kibogarászni hogy mit tartalmazott.
2017. márc. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én meg fogom kérdezni. Ti csak oltatjátok vagy mi?
2017. márc. 22. 23:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy kombinált (fertőző bélgyulladás, fertőző rhinotracheitis és calicivírusok okozta nátha ellen) + Leucosis (macskaleukémia) elleni oltás.
2017. márc. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 7#!!!!
2017. márc. 23. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!