Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Folyamatosan reszket a macska...

Folyamatosan reszket a macska megállás nélkül hetek óta, volt már valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Több orvoshoz elvittem már, látszólag semmi baja, az orvosok nem tudták mitől lehet. volt már valakinek ilyen, az mit csinált? nem fél, nem fázik.
2017. márc. 23. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én utánanéznék kik a legjobb orvosok a környéken és tőlük is megkérdezném.
2017. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Idegsérülés lehet. Valahonnan leugrott és megsérült.
2017. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
depresszios lett.
2017. márc. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Bármiféle műszeres vizsgálata volt? Ránézésre az orvos se lát többet, mint te vagy én, neki csak tapasztalata, meg ismeretei vannak. De belelátni csak műszerrel(röntgen, CT, MR,stb. lehet).Fájdalmai vannak?
2017. márc. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idős?

Kinti vagy benti?

2017. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én cicámmal is ez volt. Aztán a csípőjével volt valami, valószínűleg leesett valahonnan, vagy nem jól ugrott. Mostanra már rendbe jött.
2017. márc. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, átmeneti volt. Valamilyen fájdalma lehetett, aminek nem találták meg az okát, de szerencsére elmúlt. (Több cicámnál is volt már ilyen, ha nem volt más tünet, akkor önmagában a reszketés nem jelzett komoly bajt, ahogy jött, úgy el is múlt.)
2017. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azért megnézetném egy jó dokinál.
2017. márc. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!