Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Állatorvos ad ki nekem olyan...

Állatorvos ad ki nekem olyan bódítot amit, ha megeszik a macska azonnal elkábul?

Figyelt kérdés
Nem öt percre rá hanem azonnal. Vagy kábito lövedéket ad?

2017. márc. 23. 19:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, remélem sikerül valahogy.
2017. márc. 24. 05:55
 12/13 anonim ***** válasza:
Én egy hasonló cicát betereltem a házba. Utána az ajtót résnyire nyitottam, a résbe betettem a hordozót. A hordozó feletti ajtónyílásba pokrócot tömtem. Egy másik ember egy másik pokróccal bentről az ajtó felé terelte a macskát. Amikor az beleszaladt a hordozóba, a pokróccal odafogta, aztán óvatosan becsúsztattuk a hordozó ajtaját a megfelelő helyre.
2017. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12 válaszát javaslom.


Állatorvos semmilyen azonnali kábítót nem adhat ki. Se semmilyent. Az ilyeneket (ahogy már előttem is írták) páncélszekrényben KELL (!!!) tartani.

Gondolj bele, az a macska 5 perc alatt bárhova elmehet, ha pedig az úton alszik el (kicsi rá az esély, de bőven megvan), akkor az ember is veszélybe kerülhet.

Keress valami alternatívát, legfeljebb nyugtatót írhat fel állatorvos (de azt is csak indokolt esetben).

2017. ápr. 12. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!