Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ihat búzafűlevet?...

Macska ihat búzafűlevet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Elvittük orvoshoz a 8 éves kandúr macskámat és a doktornő folyadékot talált a hasában. Kapott antibiotikumot, és azt mondta 8 nap múlva vigyük vissza, illetve figyeljük meg, hogy 3 nap múlva lentebb megy-e a hasa. Azt mondta, ha nem megy le a veséjével lesznek gondok, illetve még rosszabb esetben FIP-re gyanakszik ami gyógyíthatatlan. Most fehérjeszegény diétára fogtam amennyire lehet. Szóval külön erre készült nedves konzerveket kap, illetve zöldségeket, mondjuk azzal eddig sem volt gond, mivel szinte minden zöldséget megevett. Illetve még azért csak kap egy kis húst is, mivel hát csak ragadozó, hiányzik a szervezetének, pedig tudom hogy káros, de azért mégiscsak muszáj azt is adni neki.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy olvasgattam a búzafűlé jótékony hatásairól, és személyesen is megtapasztaltam ennek jótékony hatását, de vajon állatoknak adható ez? Olvastam, hogy nem egy ember volt rákos aki ennek köszönhetően élte túl. Vajon ez segíthet a cicámon is? Illetve ha valakinek van vesebeteg cicája, tudna tippeket adni miket adhatnék neki, és milyen arányban? Gondolok itt arra, hogy mennyi húst szabad egy nap neki adni és ehhez hasonlóak.

Köszönöm.



2017. márc. 24. 19:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Az én logikám szerint miért ne ihatna? Az enyém az aloe sprayt nyalja, (hobbiból), meg aloe növényem is van (volt), amit evett. Azt is adhatsz neki, majdnem két éve, hogy ette az aloé növényt, semmi panaszt nem okozott.

Javaslatom, hogyha értesz angolul/németül, külföldi oldalakon keresgélj, hátha találsz még ezen kívül mást is. Sokkal több info van, másabb a felfogás, stb.

Gyógyuljon meg a cica!

2017. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!