Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vemhesség alatti vérzés?

Pauer Ricky kérdése:

Vemhesség alatti vérzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A Cicám első szüléséhez közeledik. Jan 26.a környékén lett vemhes, így még van még ideje. Azonban most tudtam meg, hogy múlthéten egyik este pár csepp vért engedett el. Sajnos nem velem lakik, hanem nagyszülőknél egy kertes házban, így nem tudok vele lenni minden nap, ezért is csak most tudtam meg. Ez mennyire normális? Nagyanyám megnyugtatott, hogy 5-6 kisebb csepp volt csak és, hogy azóta nem fordult elő. De akkor is zavar.

2017. márc. 27. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Méhgyulladásra utal, valószínű túl fogja hordani őket és elpusztulnak a picik és a mama is. Most kéne dokihoz vinni, aki el távolítja a méhét nagy eséllyel.
2017. márc. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem normális. El kellene vinni állatorvoshoz, ultrahangra.

Ha esetleg bágyadt lesz, nincs étvágya, vagy bármilyen szokatlan tünetet látsz (látnak) rajta, akkor azonnal, sürgősen!

2017. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen macska. :(
2017. márc. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Amint haza jutok hozzá, már visszük is. Telefonon tartjuk a kapcsolatot, mondtam is nekik, hogy figyeljék. Természete maradt olyan mint eddig, bújós, emberfüggő, valamint eszik, iszik rendesen, így egyenlőre nem aggódom annyira. De mindenféleképpen megy orvoshoz. Még egyszer köszönöm a válaszokat.
2017. márc. 31. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!