Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pet GPS Tracker-t macskának...

Pet GPS Tracker-t macskának próbáltátok már? Nem nagy macskának? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2017. márc. 29. 16:53
 1/2 anonim válasza:
Nem vagyok állatorvos. Van "macskára szabva" nyakörvvel, csak írd be "GPS tracker cat". A nyakörvtől én mindig kicsit féltem hogy a kandúr ha csavarog átugrik valami kerítésen, stb. és "fölakasztja magát". Rá lehet kényszeríteni, először valószínűleg nem fog tetszeni neki és talán a mancsával piszkálni próbálja, de aztán kénytelen lesz megszokni. Kandúrmacska ha csavarog is, ha él hazajön. Valamelyik egyszer pár napig csavargott. Egyszer elszaladt az állatorvosnál a kandúr (felfeszítette a speciális macskahordó kosár tetejét) és elszökött. Ha tudod hogy hol szökött el akkor ruhadarabot kell átitatni a gazda izzadságával és azzal meg macskatáppal kell nyomot csinálni az elvesztés helyétől a házig. Ilyen szökéskpr jó a tracker, de ha megtalálod még csavarog nem biztos hogy kedve lesz veled hazajönni. Ha haza is viszed de nem zárod be (pl. szobába) fél órán belül megint hült helye lesz.
2017. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyakörvet most is visel,megszokta már.Ivartalanított nőstény cicáról van szó.Új helyre költöztünk és,ha elcsatangolna,akkor megtalálnám legalább.
2017. ápr. 2. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!