Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy etető néni miatt lett...

Ha egy etető néni miatt lett vagy 50 kóbor gazdátlan cicc, akkor mit lehet velük csinálni?

Figyelt kérdés
Mindíg kértem csak azt etesse akit befogad, de jó szívü. Tényleg az, de ez már rengeteg és még több lessz. Mit tegyek? Nekem is van de ők ivartalanok.

2017. márc. 29. 22:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elöször csak kb 5 volt aztán 15 akkor már szoltam, azóta el szabadult a pokol.
2017. márc. 29. 22:13
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Ismerosoknek elajandekozni.


Vagy hirdetni

2017. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Önkormányzat, jegyző mert ez már közegészségügyi probléma is lehet.
2017. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ennyit? De öreg, most én hirdessem?
2017. márc. 29. 22:23
 5/13 A kérdező kommentje:
Az hát, kinézek a kertbe és egyszerre itt ott minimum 15 cicát látok
2017. márc. 29. 22:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben nem is kóbor macskák, akiket etetnek. Én is rendszeresen etettem három macskát, azután kiderült pár házzal arrébb laknak, csak szeretnek potyázni a szomszédoknál...
2017. márc. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Már lopni is járnak és vadak, mert ennyit már ő sem bír etetni. Kutyáktól is lopnak.
2017. márc. 29. 22:35
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

Helyi rendeletben szabályozni szokták az önkormányzatok, hogy milyen állatból hány tartható egy háztartásban. Ez alapján lehet hivatalosan fellépni a néni ellen.


Sajnos ha a józan szót nem érti, akkor a hivatalos út a járható, akármennyire jószívű is a néni.

2017. márc. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
28%
2017. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a nénivel,hogy jobb lenne, ha közösen elkezdenétek gazdát találni azoknak a cicáknak(Amelyiknek nincs). És ha megoldható,akkor minél több nőstényt ivartalanítani.

És az is baj,hogy ahol ennyi macska van egy helyen és nincsenek oltva pl ott akár pár hét alatt elhullana az összes egy fertőzés során. Van néhány vírus, ami nagyon kegyetlen,ha nincsenek oltva.

Én mindenképpen arra szorgalmaznám,hogy keressünk nekik gazdát és amik megmaradnak,azokat ivartalanítsa és oltassa. Ezzel többet ér, mint hogyha csak eteti őket.

2017. márc. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!